Skocz do zawartości

Historia edycji

Paskud097

Paskud097

w fzn3 mieści się tez 9001 czy tmc v2 skim 120
siporax w spokoju wystarczy jak będziesz rozsądnie karmić
bez sensu oświetlenie nocne, świeć np 15-24, w nocnym na korale gówno popatrzysz, a rybom* jeden grzyb, moje np nie śpią odkąd tylko jasno robi się w pokoju, czyli w przypadku lata.. 5 rano? i do 22 mam światło włączone
jeżeli cokolwiek czytałes na forum to 2 błazny bez jakichkolwiek problemów możesz tam trzymać, jak chcesz to coś więcej nawet
cyrkulacja jakiś mały hydor, albo coś z lepszej jakości i możliwością zmiany na większy litraż np tunze 6040, co pewnie zrobisz prędko skoro stawiasz niskim kosztem to i za 1000zł postawisz 100l więc bez sensu tłumaczenie, że mały litraż bo mało kasy, jak chcesz zrobić 30l na wypasie z bdb sprzętem to wydasz 3k.. tylko wiele osób nie inwestuje bo traktuje 30l jako chwilówkę
żywa skała może przynieść niepotrzebnych gości, ale jeśli nie chcesz długo czekać aż tak na "rozwój wydarzeń" to bierz
zamiast jakieś chujowe aquaele na światło bierz z sirius nano na 42l zapłacisz x2 tyle ale będzie światła full i spsy nawet wsadzisz bo na tej miernocie co podałeś to tylko miękasy
z tych odpieniaczy co podałeś to lepiej zrezygnować bo pełnią one raczej funkcję pokazową niż praktyczną

Paskud097

Paskud097

w fzn3 mieści się tez 9001 czy tmc v2 skim 120
siporax w spokoju wystarczy jak będziesz rozsądnie karmić
bez sensu oświetlenie nocne, świeć np 15-24, w nocnym na korale gówno popatrzysz, a rybom* jeden h*j, moje np nie śpią odkąd tylko jasno robi się w pokoju, czyli w przypadku lata.. 5 rano? i do 22 mam światło włączone
jeżeli cokolwiek czytałes na forum to 2 błazny bez jakichkolwiek problemów możesz tam trzymać, jak chcesz to coś więcej nawet
cyrkulacja jakiś mały hydor, albo coś z lepszej jakości i możliwością zmiany na większy litraż np tunze 6040, co pewnie zrobisz prędko skoro stawiasz niskim kosztem to i za 1000zł postawisz 100l więc bez sensu tłumaczenie, że mały litraż bo mało kasy, jak chcesz zrobić 30l na wypasie z bdb sprzętem to wydasz 3k.. tylko wiele osób nie inwestuje bo traktuje 30l jako chwilówkę
żywa skała może przynieść niepotrzebnych gości, ale jeśli nie chcesz długo czekać aż tak na "rozwój wydarzeń" to bierz
zamiast jakieś chujowe aquaele na światło bierz z sirius nano na 42l zapłacisz x2 tyle ale będzie światła full i spsy nawet wsadzisz bo na tej miernocie co podałeś to tylko miękasy
z tych odpieniaczy co podałeś to lepiej zrezygnować bo pełnią one raczej funkcję pokazową niż praktyczną

Paskud097

Paskud097

w fzn3 mieści się tez 9001 czy tmc v2 skim 120
siporax w spokoju wystarczy jak będziesz rozsądnie karmić
bez sensu oświetlenie nocne, świeć np 15-24, w nocnym na korale gówno popatrzysz, a rybą jeden h*j, moje np nie śpią odkąd tylko jasno robi się w pokoju, czyli w przypadku lata.. 5 rano? i do 22 mam światło włączone
jeżeli cokolwiek czytałes na forum to 2 błazny bez jakichkolwiek problemów możesz tam trzymać, jak chcesz to coś więcej nawet
cyrkulacja jakiś mały hydor, albo coś z lepszej jakości i możliwością zmiany na większy litraż np tunze 6040, co pewnie zrobisz prędko skoro stawiasz niskim kosztem to i za 1000zł postawisz 100l więc bez sensu tłumaczenie, że mały litraż bo mało kasy, jak chcesz zrobić 30l na wypasie z bdb sprzętem to wydasz 3k.. tylko wiele osób nie inwestuje bo traktuje 30l jako chwilówkę
żywa skała może przynieść niepotrzebnych gości, ale jeśli nie chcesz długo czekać aż tak na "rozwój wydarzeń" to bierz
zamiast jakieś chujowe aquaele na światło bierz z sirius nano na 42l zapłacisz x2 tyle ale będzie światła full i spsy nawet wsadzisz bo na tej miernocie co podałeś to tylko miękasy
z tych odpieniaczy co podałeś to lepiej zrezygnować bo pełnią one raczej funkcję pokazową niż praktyczną

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.