Skocz do zawartości
rs

Wyprzedaż zielonych

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania ew. zamiany (najchętniej na sps'y):

- Euphyllia paradivisa - 2 szt. ok. 12cm

- Lobophyllia ok. 13cm

- kolonia Palythoa ok.12cm (jako gratis niewielka domieszka zoantusów, które przeszły na skałkę)

- Clavularia ok.15cm

- Galaxea ok. 5cm

Galaxea jest "po przejściach"-była spalona przez euphylię ale zregenerowała się już w znacznym stopniu - odrasta.

Pozostałe korale używane ale w bardzo dobrym stanie:)

Wszystkie zielone. Na razie tylko sygnalizuję chęć pozbycia się ich, postaram się później dodać jakąś fotkę i może jakieś propozycje cenowe.

Z powodu braku wolnego czasu niestety nie wysyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu i warunki oświetleniowe nie pozwalają mi na zrobienie przyzwoitych zdjęć ale coś widać. Grzybki Palythoa skulone bo zostały przeniesione ze stareo miejsca, fotka clavularii nieaktualna - nie ma już tego fragmentu rosnącego na ściance akwa. Euphylie są dwie, bardzo podobnej wielkości.

Euhyllia - 100zł / szt.

Palythoa - 70zł

Lobophylia - 70zł

Clavularia - 70zł

Galaxea - 40zł

982-paradivisa.jpg

982-lobophylia i palythoa.jpg

982-clavularia.jpg

982-galaxea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydujesz się na wysyłkę to jestem zainteresowany galaxeą.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wysles do wawy to zabieram euphylie tylko podaj ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piter32, tak, mieszkam w centrum.

@Bizonik, ceny są wypisane.

@wszyscy, moja niechęć do wysyłki nie wynika z lenistwa. Po prostu nie jestem przygotowany do tego. Musiałbym zorganizować jakieś pudełka styropianowe, kartony, wypełnienie, sprawdzić połączenie PKP lub PKS i być na dworcu o właściwej godzinie.I pewnie jeszcze wykonać dwieście dodatkowych czynności. Przy moim obecnym trybie pracy nie jestem w stanie tego zrobić. Jeśli jedna lub więcej osób zdecydowało by się na kupno wszystkich zwierząt to jestem gotów dowieźć je kilkadziesiąt kilometrów - do rozsądnego miejsca spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dostane jakis rozsadny rabat to zabieram wszystko moglbym przyjechac po nie sroda czwartek po poludniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

zostało cos jeszcze? pisze z myszkowa wiec transport to nie problem jestem w czewie 2 razy w tygodniu :)

pozdrawiam


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@derek2224, lobophylia i galaxea już ode mnie wyjechały. Resztę zarezerwował Bizonik. Jeśli się rozmyśli to wtedy pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki. jakbys cos mial na zbyciu to daj znac bo to 360l juz dziala ale tak gdzies lyso strasznie:)

a jakbys byl w poblizu to zapraszam na kafke:):)

pozdro


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jezeli sa to jestem zainteresowany Galaxea ,Lobophylia , moge podjechac. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będą grzeczne.

Ogłoszenie nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jakdlugo miales euphylie maja sporo malutkich polipow i czy je karmiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euphyllia była u mnie chyba ponad rok. Przeciąłem ją i po paru miesiącach kupiłeś dwie:) Ale chyba było warto, bo nie będą sprawiać problemów i odłamując te małe gałązki powstaną nowe korale. Nie karmiłem jej a mimo to rosła u mnie bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.