Skocz do zawartości

Historia edycji

Powoli1

Powoli1

Jestem posiadaczem około 20 kg zasuszonej skały posiada różowe glony, resztki gąbek, resztki wężowidła, itp. obecnie moczę ja w wodzie rodi , gdzie mam zamontowana cyrkulację 4500l/h , moje pytanie jak często zmieniać wodę aby oczyścić skałę??? Obecnie gdy wyjmę skałę odrywam różowe glony płatami około 3/4 mm grubości. Planuje zalewać akwarium w sierpniu. Do kiedy moczyć skałę???? Czy bakterie firmy seachem stability będą dobre, obecnie je stosuje w słodkim i jest napisane na opakowaniu że mogą być używane w akwarium słonowodnym???

Powoli1

Powoli1

Jestem posiadaczem około 20 kg zasuszonej skały posiada różowe glony, trąbki, resztki wężowidła, itp. obecnie moczę ja w wodzie rodi , gdzie mam zamontowana cyrkulację 4500l/h , moje pytanie jak często zmieniać wodę aby oczyścić skałę??? Obecnie gdy wyjmę skałę odrywam różowe glony płatami około 3/4 mm grubości. Planuje zalewać akwarium w sierpniu. Do kiedy moczyć skałę???? Czy bakterie firmy seachem stability będą dobre, obecnie je stosuje w słodkim i jest napisane na opakowaniu że mogą być używane w akwarium słonowodnym???

Powoli1

Powoli1

Jestem posiadaczem około 20 kg zasuszonej skały posiada różowe glony, trąbki, resztki wężowidła, itp. obecnie moczę ja w wodzie rodi , gdzie mam zamontowana cyrkulację 4500l/h , moje pytanie jak często zmieniać wodę aby oczyścić skałę??? Obecnie gdy wyjmę skałę odrywam różowe glony płatami około 3/4 mm grubości. Planuje zalewać akwarium w sierpniu. Do kiedy moczyć skałę???? Czy bakterie firmy seachem prime będą dobre, obecnie je stosuje w słodkim i jest napisane na opakowaniu że mogą być używane w akwarium słonowodnym???

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.