Skocz do zawartości

Historia edycji

kotlin

kotlin

Koledzy, zakupiłem filtry do wody, by mieć wodę na dolewki. połączone są następująco:

- 5 micron

- węgiel

-1 micron

- membrana

- żywica B20

Dzisiaj ogarnąłem mierniki TDS3, i obydwa wskazują przefiltrowaną wodę w okolicach 20ppm. Kranówa na wejściu ma 377. Z tego co wyczytałem wynik raczej powinien być bliższy zeru. Macie może pomysł co sprawdzić?

Poza tym , zauważyłem że przez gwint pokrywy membrany czasem przesiąka mi kropla, pomimo że jest mocno dokręcona (nie przez doprowadzenie wody). Membrana włożona prawidłowo - uszczelki przy wylocie czystej wody, i gruby pierścień blisko pokrywy. Jutro to rozbiorę i uszczelnię teflonem, chyba powinno pomóc.

kotlin

kotlin

Koledzy, zakupiłem filtry do wody, by mieć wodę na dolewki. połączone są następująco:

- 5 micron

- węgiel

-1 micron

- membrana

- żywica B20

Dzisiaj ogarnąłem mierniki TDS3, i obydwa wskazują przefiltrowaną wodę w okolicach 20ppm. Kranówa na wejściu ma 377. Z tego co wyczytałem wynik raczej powinien być bliższy zeru. Macie może pomysł co sprawdzić? Poza tym , zauważyłem że przez gwint pokrywy membrany czasem przesiąka mi kropla, pomimo że jest mocno dokręcona (nie przez doprowadzenie wody). Membrana włożona prawidłowo - uszczelki przy wylocie czystej wody, i gruby pierścień blisko pokrywy. Jutro to rozbiorę i uszczelnię teflonem, chyba powinno pomóc.

kotlin

kotlin

Koledzy, zakupiłem filtry do wody, by mieć wodę na dolewki. połączone są następująco:

- 5 micron

- węgiel

-1 micron

- membrana

- żywica B20

Dzisiaj ogarnąłem mirniki TDS3, i obydwa wskazują przefiltrowaną wodę w okolicach 20ppm. Kranówa na wejściu ma 377. Z tego co wyczytałem wynik raczej powinien być bliższy zeru. Macie może pomysł co sprawdzić? Poza tym , zauważyłem że przez gwint pokrywy membrany czasem przesiąka mi kropla, pomimo że jest mocno dokręcona (nie przez doprowadzenie wody). Membrana włożona prawidłowo - uszczelki przy wylocie czystej wody, i gruby pierścień blisko pokrywy. Jutro to rozbiorę i uszczelnię teflonem, chyba powinno pomóc.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.