Skocz do zawartości

Historia edycji

kotlin

kotlin

Ok, sprawdzone. Po membranie mierniki wskazały 18. Po odsypaniu małej ilości zasypu i wstrząśnięciu (ale to diabelstwo się trzyma kupy :) )  na wyświetlaczu 1ppm. Chyba pomogło :D A sam wkład jak wyciągnąłem był prawie cały tak ciemny, jak woda z niego schodziła to się rozjaśniał :) tyle zostało zanim zdjęcie dobrze zrobiłem :D

To to co mam przefiltrowane i z wynikiem 20 do kanalizy? Muszę przefiltrować od nowa bo na dolewki mi się skończyła, a baniak się kręci od piątku :D

 

kotlin

kotlin

Ok, sprawdzone. Po membranie mierniki wskazały 18. Po odsypaniu małej ilości zasypu i wstrząśnięciu (ale to diabelstwo się trzyma kupy :) )  na wyświetlaczu 1ppm. Chyba pomogło :D A sam wkład jak wyciągnąłem był prawie cały tak ciemny, jak woda z niego schodziła to się rozjaśniał :) tyle zostało zanim zdjęcie dobrze zrobiłem :D

To to co mam przefiltrowane i z wynikiem do kanalizy? Muszę przefiltrować od nowa bo na dolewki mi się skończyła, a baniak się kręci od piątku :D

 

kotlin

kotlin

Ok, sprawdzone. Po membranie mierniki wskazały 18. Po odsypaniu małej ilości zasypu i wstrząśnięciu (ale to diabelstwo się trzyma kupy :) )  na wyświetlaczu 1ppm. Chyba pomogło :D A sam wkład jak wyciągnąłem był prawie cały tak ciemny, jak woda z niego schodziła to się rozjaśniał :) tyle zostało zanim zdjęcie dobrze zrobiłem :D

 

kotlin

kotlin

Ok, sprawdzone. Po membranie mierniki wskazały 18. Po odsypaniu małej ilości zasypu i wstrząśnięciu (ale to diabelstwo się trzyma kupy :) )  na wyświetlaczu 1ppm. Chyba pomogło :D

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.