Skocz do zawartości
Sebastian616852

Likwidacja zbiornika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do sprzedania kompletny zestaw akwarium morskiego, które w chwili obecnej jest zdemontowane. Skład zestawu to : - zbiornik główny o pojemności 300 l i wymiarach 120x50x50 , z kominem w prawym tylnym rogu i wyklejoną tylną ścianą folią w kolorze niebieskim , - sump szklany 4 komorowy o wymiarach 110x45x50 , - zbiornik na wodę osmotyczną o wymiarach 32x42x65, - filtr RO Maxi Marine zakupiony w firmie www.plexidas.pl , - pompy cyrkulacyjne 3 szt Atman AT202, Maxi Jet 1000, Aqua Medic Power 1000, - hydrometr Aquarium System, - włączniki czasowe elektroniczne DH7 3 szt, - lampa UV Tetra Tec 400 5W , - grzałka Jager 200W ,. - grzałka Aquel 100W, - pompa główna Aqua Medic Oceanrunner OR 3500, - pompa dozująca Aqua Medic Sp 3000 z czujnikiem poziomu wody /automatyczne uzupełnianie wody w zbiorniku/ , - lampa HQI WEIPRO LM 100 2x150 W + 1x27W - osobne załączanie niebieskiego światła , - beczka o pojemności 80l do mieszania wody , - zestaw filtracyjny Aqua Medic Reef 500, - wszystkie podłączenia, kolanka , grzebienie, zawory , gąbki pod zbiorniki , bactobale itp. Zbiorniki wystarczy napełnić wodą i wszystko podłączyć.Zbiornik działał jeden rok , wszystko zostało zakupione w kraju i na wszystko mam rachunki. Możliwy jest zakup szafki wykonanej pod ten zbiornik, tej samej co na zdjęciach . Info pod nr tel. 602213849 po godzinie 16.00 Cena 3000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie udało sie sprzedac w całości byłbym chętny na parę rzeczy


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też był bym zainteresowany OR 3500


[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś sprzedawał na części chętnie kupię Aqua Medic Sp 3000 z czujnikiem poziomu wody.

Pzdr

Marek


Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany lampa UV Tetra Tec 400 i osobne załączanie niebieskiego światła pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany lampa UV Tetra Tec 400 i osobne załączanie niebieskiego światła pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie pojdzie w calosci, to byłbym sklonny zakupić sumpa i cała hydraulike (rury :D ), OR 3500 (jesli adamoo zrezygnuje),

ciekawi mnie cana za lampe HQI i RO. masz jakies zycie??

zywa skale??

prosze o kontakt na prv albo na gg. 7778770 albo 8867901

moze jakeis fotki na bill22y@interia.pl

pozdrawiam


delta 130l + 25l, UP3000, 2x JVP-101, Haqos PS 300, HQI 150W + PC 24W, 20LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.