Skocz do zawartości

Historia edycji

Moljzesz

Moljzesz

11 minut temu, Paragon napisał:

nie bierzesz pod uwagę odpieniacza, ja co dwa/trzy tygodnie muszę dosypywać sól nie dużo ale jednak, poza tym w tych mega bujnych akwariach (ja takiego nie mam jeszcze), same podmianki nie wystarczają, poza tym niektórzy (tacy jak ja :) ) prowadza akwaria bez podmianki bo lubię eksperymenty i nie lubię utartej drogi co więcej takich osób jest sporo część się przyznaje a część nie i tutaj trzeba uzupełniać składniki

Nie brałem pod uwagę braku podmian..

Ja sam prowadziłem akwarium już kilkoma metodami więc nie upieram się przy tej akurat co jestem bo już się zastanawiam nad lekką zmianą, nie wiem skąd te wnioski.. Wyciąłeś kawałek mojej wypowiedzi z kontekstu, pisałem że jeżeli nie ma sps (w nowym zbiorniku bo o takim mowa) albo algi wapienne nie ruszyły na łeb i szyję to nie ma opcji zużycia ca i Kh i ja tu stawiam na błąd pomiaru zasolenia. Jedynie nie wziąłem pod uwagę braku podmian, nic tu nie ma o upieraniu się na własnej metodzie czy coś w tym stylu. Mogę się też mylić jak każdy człowiek ale zobaczymy.

Sam leje ballinga od bodajże 4 lat, obecnie już prawie 200ml, leje od 1 dnia obecnego akwarium i poprzednie też od 1 dnia były sps..

Moljzesz

Moljzesz

2 minuty temu, Paragon napisał:

nie bierzesz pod uwagę odpieniacza, ja co dwa/trzy tygodnie muszę dosypywać sól nie dużo ale jednak, poza tym w tych mega bujnych akwariach (ja takiego nie mam jeszcze), same podmianki nie wystarczają, poza tym niektórzy (tacy jak ja :) ) prowadza akwaria bez podmianki bo lubię eksperymenty i nie lubię utartej drogi co więcej takich osób jest sporo część się przyznaje a część nie i tutaj trzeba uzupełniać składniki

Nie brałem pod uwagę braku podmian..

Ja sam prowadziłem akwarium już kilkoma metodami więc nie upieram się przy tej akurat co jestem bo już się zastanawiam nad lekką zmianą, nie wiem skąd te wnioski.. Wyciąłeś kawałek mojej wypowiedzi z kontekstu, pisałem że jeżeli nie ma sps albo algi wapienne nie ruszyły na łeb i szyję to nie ma opcji zużycia ca i Kh i ja tu stawiam na błąd pomiaru zasolenia. Jedynie nie wziąłem pod uwagę braku podmian, nic tu nie ma o upieraniu się na własnej metodzie czy coś w tym stylu. Mogę się też mylić jak każdy człowiek ale zobaczymy.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.