Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

jakimi autkami jezdzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pilot

troche dresiarska marka ,ale jak dla studenta,to moze byc hihi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mu sie wcale nie dziwie, ze nie chce sie oderwac od kolka.

Ja teraz chodze piechota albo szukam okazji...

a poprzednia moja fura wygladala tak:

6.jpg


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście z racji że nie mam 18 lat jeżdzę skuterkiem(autkiem też , ale trzeba uważać na policje :)) Ostatni nabytek w mojej rodzince :D

1122-dsc00756a.jpg

To prezent mojego tatusia dla mojej mamusi , która zawsze chciała mieć w miarę terenowe auto :D


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swir, a kupiles za gotowke, czy na kredyt?

I przyjedz do Polski, w Słomczynie odkupie Twoje autko (bynajmniej nie od Ciebie :)) za połowę ceny :haha


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkupilem od siory to autko okazyjnie , ona kupuje AT to jest Audi TT :)

no wlasnie dlatego w zyciu bym nim do Polski nie pojechal;) chyba ze z kalachem w bagazniku :haha .. raz nas ruski gnali ze szwagrem przez kilkanascie kilometrow ale dali spokoj na dwa wozy nas brali cwaniaki ale ja nie glupi przydusilem ile fabryka dala :] wiecej juz tam niece jechac autem .

W warszawie w Hotelu Ruscy zastrzelili przy mnie goscia , mam tej Polski prawde mowiac dosyc .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno kupilem to cudo.

pierwsza moja wyprawa za granice do szkocji - mowie wam cos pieknego

piekne auto

piekne krajobrazy

zyc nie umierac

no i ten dzwiek( szczegolnie w tunelach)

jednym slowem ASTON

2whqs04.jpg


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Sardynii trzymam Smarta Roadstera...

818-dsc00481_resize.jpg

...na Majorce trzymam VW Beetla...

818-dsc06017.jpg

...w wyporzyczalniach :)

a w domu ja bidulek po spłaceniu wspólniczki i przy remoncie domu musze sie bujać Fordem Ka... wkleić fotke? :D :D :D

Choruje na Nissana 350Z ale puki co to w ten sposób co studenci chorują na ferrari :D

Jednak w myśl zasady że z życia trzeba brać małą łyżeczką ale złotą, to przed latem sprawimy sobie chyba Peugota 206CC - kabrio na lato jak znalazł

Swir - moja od 3 miesiecy już była wspólniczka (blondi ze smarta roadstera) za czesc pieniedzy ktore dostala ode mnie za 50% firmy właśnie kupiła sobie Audika TT. Podobno bardzo tanie czesci sa do niego. Robili coś w zawieszeniu po kupnie i myśleli że jaja sobie z nich robią jak zobaczyli rachunek na 600zł a byli psychicznie przygotowani na 2-3tyś :D Podobno na płycie podłogowej golfa jest robiony.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

musze sie bujać Fordem Ka... wkleić fotke? :):D :D

No ja fotki VW Passata tez wklejal nie bede :D

Co se bede obciach robil przy Harnasiowej Corvette :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze TIR-em, na cb pseudo Loca, tabliczka Szymon, duzo swiatelek, wąsy, i figurka golej baby


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie napiszę czym się tyram bo od wczoraj mam doła, wracam sobie spokojnie z żoną z kościoła, na piechotę bo jak to w Krakowie do z domu do kościoła chyba nigdzie nie ma dalej niz 5 min piechotą :) i słyszę dziwny dzwięk, głęboki bas, ale nie taki jak z "tuningowanych" aut tylko taki dziwny niezwykle miękki a zarazem bardzo cichy.

Odwracam głowę a tam piękne żółte lamborgini diablo - no poprostu mnie do ziemi przygieło bo na żywo to akurat tego jeszcze nie widziałem i nie spodziewałem sie że tuż pod domem ujrzę. Ledwo się mieśił pomiędzy krawężnikiem a takim "ogranicznikiem" od torów tramwajowych.

No i od wczoraj cierpię.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w wolnych chwilach scigam sie z Pilotem po centrum Starogardu

890-jungle2.jpg


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Szymon , te gole baby maja wiele na uwadze , no i sa ozdoba autka :) ale to juz nie koniecznie musza byc gole :D

Szymon czy dobrze aby widze , czy te "kotlety" sa prawdziwe ? :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale takim autkiem jak ja dzisiaj to chba malo kto teraz jezdzi.mniejsza o model ale za to z tlumikiem koncowym w bagazniku.......:)

cale szczescie ze udalo mi sie to na poboczu zrobic bo inaczej nie moglbm dojechac do roboty...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh Darek keidys jezdzilem takim autkiem dawno temu w ktorym mi tlumik koncowy na autostradzie odpadl no i musialem poznije smigac dalej przez cala atostrade z wata w uszach wyobraz sobie :) i tak cud ze mnie wtedy policja nie zgarnela .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie jakies 2 tygodnei temy sie wyczepil srodkowy tlumik czyli jechalem jakby bez tlumika.nie szlo wysiedziec w aucie taki halas...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam to :)... a opowiem Ci jak to bylo , bo tam przy tym koncowmy tlumiku jest taka klema zabespieczajaca , no i ja jak go sam mienialem to sobie o tej klemie zapomnialem , gdzies mnie szwagier zagadal w garazu i zapomnialem o tej klemie i jeszzce zamiast ladnie go dookola obspawac totylko tak przychaftowalem elektryczna (nasmarkalem ) :D , jezdzilem tak z tydzien czasu i sie gdzies to akurat na autostracie wyruszalo , jechalem i uslyszalem tylko taki stukot :D koncowy tlumik wyrwalo , wyobraz sobie jakby to bylo jakby sieknal komus w przednia szybe przy tej predkosci , nawet niechce o tym myslec :]


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swir2 :

Szymon czy dobrze aby widze , czy te "kotlety" sa prawdziwe ? :)

nie, sojowe:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się uśmiałam, całkiem jak opowieści chłopców w piaskownicy, który ma dłuższą łopatkę i większe wiaderko... :haha


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewo wybacz ale nie rozumiesz - łopatka nigdy nie bedzie tym dla faceta co wymażone auto, i jak już potem masz nawet lepsze to to wymażone nadal bedzie ukochanym.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.