Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

cos pomocnego dla tych ktorzy pakuja

Rekomendowane odpowiedzi

Swir, ja do pakowania uzywam calek krzywoliniowych, pochodnych czastkowych, rozwiniec Laplace`a, szeregow Fouriera. Czasem zachaczam o Taylora i Poissona.

Po czyms takim masa i rzezba (zwojow mozgowych) idealna :D

EDIT:

A cialo cwicze z kobietami.

Nie trzeba zadnych aminokwasow, proteim, sterydow itp.

Wystarczy co jakis czas poznac kogos nowego :D i testosteron leci do gory bez zadnych anabolikow.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek bez tabeli forme zrobie


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr a co ten Taylor robi tam z tym Poissonem podczas gdy Ty pakujesz i czemu o niego zachaczasz ?:D (oczywiscie zart :D ) Z kobieta to tylko jeden miesien cwiczysz a co z reszta ? :D Rozumie ze sie nabijasz z tych ktorzy biora suplementy ale nie dokonca masz racje .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, absolutnie nie nabijam sie ze wszelkich odzywek i suplementow (no moze "zagorzali koksownicy" sa na spalonym), ale jednak klasyczne zasady Joe Weidera sa mi blizsze.

Kiedys jeszcze na studiach w akademiku bylo kilku takich pakerow. Wyglad mieli, to fakt. Ale jak przyszlo przeplynac 500m, przebiec 2km, wejsc na scianke, przejechac na rowerze 20km ... to juz cieniutko.

Dobry wyglad OK, ale sam wyglad bez szeroko pojetej sprawnosci to juz nie OK.

Swir2 :

w zasadzie pomijajac tam jakies wyczynowe pozycje to tylko jeden :D

Swir, zalamujesz mnie :D

Wyczynowe pozycje???????

Chyba ze wyczynowa jest kazda inna pozycja poza "misjonarska" :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze Ci zagorzali koksownicy to i nawet poznije choruja przez ten koks , ale calkiem bez odzywek , suplementow nie zrobisz ani rzezby ani odpowiedniej masy z ktorej poznije robisz ta rzezbe .Wedlug Weidera to sie mozna dorobic malych zbitych , zapalonych miesni .

Napisales ze kiedys tam cos na studiach ,.... to zle robili , widocznie malo rowerem jezdzili czy tez w inny sposob nie wyrabiali sobie kondycji , ..ja jezdze co drugi dzien rowerem dookola lasu kilka rundek a jedno kolko ma spokojnie 4-5 km (teren gorzysty letko jak to tutaj :D ) w pozostale dni pakuje i popatrz nie narzekam :D

Wszystko z glowa i umiarem wtedy masz forme i wyglad .

Nie znasz pozycji wyczynowych , mam Ci tlumazcyc ze szczegolami ? :D

W zaleznosci tez od wagi kobiety mozna zostac wyczynowcem i przypakowac na kazdy wtedy miesien :D troche wyobrazni , niema sie co smiac :D a juz napewno na takiej kabarynce to niezle spalisz tluszcz :D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może i tak ... ale ja po kilku latach małżeństwa to najbardziej wyrobiłem sobie jeden miesień .....piwny :|


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie akurat by to nie zrobiło większego wrażena. Taki rozmiar to ja mam na codzień u żony, a chudsza jest niż ta na filmie.

Ale jakaś nowa obiecująca znajomość w real`u (niekoniecznie na siłowni :D ) na pewno by działała stymulująco :D


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej do pakowania używam torby. czasem plecak się przydaje..:D


________________________________ korale koloru koralowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.