Skocz do zawartości

Historia edycji

Bishop358

Bishop358

W dniu ‎2018‎-‎08‎-‎24 o 09:14, Słony leszcz napisał:

Pochwal się tym. Ciekaw jestem, jak to działa.

Jeszcze go nie posiadam. Jutro zabieram sie do roboty. Zwykle pudelko przelewowe jak do sumpa. No moze troche zmodyfikowane ze wzgledu na malo miejsca pomiedzy akwa a panelem. Plexi, silikon, noz tapeciak ;) 

W dniu ‎2018‎-‎08‎-‎24 o 09:14, Słony leszcz napisał:

Oczywiście, nawet z reguły wolą zlizywać nalot z szybek niż skrobać skałę. Ale okrzemki to i tak same znikną w swoim czasie

No wiec kupilem 3 rosle Trochusy i 3 Tectusy. I ku mojemu zdziwieniu jeden Trochus zostal zaatakowany przez bande Nassariusow (wtf!). Trochus byl naprawde pokaznych rozmiarow a 4 nassariusy jakims cudem przewrocily go "na plecy" i sie dobraly do niego. Przez caly dzien Trochus nie wychodzi z muszli, muszla nawet sie nie rusza. Polozylem go w wyzszym miejscu na skale, nassariusy tam nie wchodzily, jednak tym razem nie odpuszczaja, nawet tam za nim pojda.

Akwa grutownie wyczyszczone, panel rowniez. Zobaczymy jak dlugo czystosc sie utrzyma.

Bishop358

Bishop358

W dniu ‎2018‎-‎08‎-‎24 o 09:14, Słony leszcz napisał:

Pochwal się tym. Ciekaw jestem, jak to działa.

Jeszcze go nie posiadam. Jutro zabieram sie do roboty. Zwykle pudelko przelewowe jak do sumpa. No moze troche zmodyfikowane ze wzgledu na malo miejsca pomiedzy akwa a panelem. Plexi, silikon, noz tapeciak ;) 

W dniu ‎2018‎-‎08‎-‎24 o 09:14, Słony leszcz napisał:

Oczywiście, nawet z reguły wolą zlizywać nalot z szybek niż skrobać skałę. Ale okrzemki to i tak same znikną w swoim czasie

No wiec kupilem 3 rosle Trochusy i 3 Tectusy. I ku mojemu zdziwieniu jeden Trochus zostal pozarty przez bande Nassariusow (wtf!). Trochus byl naprawde pokaznych rozmiarow a 4 nassariusy jakims cudem przewrocily go "na plecy" i sie dobraly do niego. Przez caly dzien Trochus nie wychodzi z muszli, muszla nawet sie nie rusza. Polozylem go w wyzszym miejscu na skale, nassariusy tam nie wchodzily, jednak tym razem nie odpuszczaja, nawet tam za nim pojda.

Akwa grutownie wyczyszczone, panel rowniez. Zobaczymy jak dlugo czystosc sie utrzyma.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.