Skocz do zawartości

Historia edycji

natan2012

natan2012

W dniu 14.10.2019 o 19:38, Warszawiak napisał:

Zastanawiam się czy z pierwszej komory nie przerzucić siporaxu (mam pełną komorę)

Masz wypełnioną całą komorę czy w tych koszyczkach siporax??? Tak się ostatnio zastanawiam czy ich się nie pozbyć.  I dołożyć trochę sporaxu bądź matrixa. 

W dniu 14.10.2019 o 19:38, Warszawiak napisał:

Co do rozpuszczenia się Twojego spaghetti, powiedz, czym je oświetlasz

oświetlalem listwami led grow z przewagą światła czerwonego.  Obecnie dołożyłem troszkę światła ale mam glony codium.  Jest mały przyrost,  No 3  troszkę spada.  Ostatnio przeglądając neta natknąłem się na informacje o suplementacji żelaza.  Podobno mocno daje kopa glonom

natan2012

natan2012

W dniu 14.10.2019 o 19:38, Warszawiak napisał:

Zastanawiam się czy z pierwszej komory nie przerzucić siporaxu (mam pełną komorę)

Masz wypełnioną całą komorę czy w tych koszyczkach siporax??? Tak się ostatnio zastanawiam czy ich się nie pozbyć.  I dołożyć trochę sporaxu bądź matrixa. 

W dniu 14.10.2019 o 19:38, Warszawiak napisał:

Co do rozpuszczenia się Twojego spaghetti, powiedz, czym je oświetlasz

oświetlalem listwami led grow z przewagą światła czerwonego.  Obecnie dołożyłem troszkę światła alenmam glony codium.  Jest mały przyrost,  No 3  troszkę spada.  Ostatnio przeglądając neta natknąłem się na informacje o suplementacji żelaza.  Podobno mocno daje kopa glonom

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.