Skocz do zawartości

Historia edycji

natan2012

natan2012


błąd

W dniu 1.09.2018 o 17:49, Arrooss1 napisał:

Witam, 

Pomimo iż jestem posiadaczem RM od miesiąca to mogę powiedzieć:

1. Dopiero po miesiącu odpieniacz zaczął coś wyrzucać poza woda. Zaczęła się piana robić jak ta lala. W niedzielę wpadną pierwsze szczepki i ślimaki i wtedy powinno być jeszcze lepiej. 

2. "Ta komora" oznacza ostatnia? Ja również mam zamiar tam je trzymacz, tylko będziesz musiał dołożyć dodatkowe dla nich oświetlenie. 

3 Patyki wywaliłem jeszcze przed zalaniem baniaka. Jak dla mnie to one nie mają sensu. W pierwszej komorze mam wate upchaną na koszyki, a pod płytkę zraszajaca.

 

 Hej

Te patyki dla mnie też wydają się nie potrzebne, dlatego usunę je.  Odpieniacz zostawię jak na razie, zobaczymy co czas pokarze. Obecnie czekam na skałę, suchą pukanii będę zabierał się za przekładkę. Niestety z braku miejsca nie mogę sobie pozwolić na dwa baniaki. Całe życie zmuszony jestem przełożyć jednorazowo,

 

Solanka świeża na soli Blue Tresure i z obecnej kostki . Nie planuję też podłoża, choć wcześniej nie wyobrażałem sobie akwarium bez piaseczku:). Teraz jestm przekonany , chyba na 100%.

Mam nadziej, że obędzie się bez strat.

natan2012

natan2012

W dniu 1.09.2018 o 17:49, Arrooss1 napisał:

Witam, 

Pomimo iż jestem posiadaczem RM od miesiąca to mogę powiedzieć:

1. Dopiero po miesiącu odpieniacz zaczął coś wyrzucać poza woda. Zaczęła się piana robić jak ta lala. W niedzielę wpadną pierwsze szczepki i ślimaki i wtedy powinno być jeszcze lepiej. 

2. "Ta komora" oznacza ostatnia? Ja również mam zamiar tam je trzymacz, tylko będziesz musiał dołożyć dodatkowe dla nich oświetlenie. 

3 Patyki wywaliłem jeszcze przed zalaniem baniaka. Jak dla mnie to one nie mają sensu. W pierwszej komorze mam wate upchaną na koszyki, a pod płytkę zraszajaca.

 

 Hej

Te patyki dla mnie też wydają się nie potrzebne, dlatego usunę je.  Odpieniacz zostawię jak na razie, zobaczymy co czas pokarze. Obecnie czekam na skałę, suchą fiji i będę zabierał się za przekładkę. Niestety z braku miejsca nie mogę sobie pozwolić na dwa baniaki. Całe życie zmuszony jestem przełożyć jednorazowo,

 

Solanka świeża na soli Blue Tresure i z obecnej kostki . Nie planuję też podłoża, choć wcześniej nie wyobrażałem sobie akwarium bez piaseczku:). Teraz jestm przekonany , chyba na 100%.

Mam nadziej, że obędzie się bez strat.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.