Skocz do zawartości
rs

clavularia, grzybki, zoantusy itp. - oddam

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas robię w akwarium mały sztorm, w wyniku którego odzyskuję jakieś zaginione zwierzaki. Najczęściej grzybki, zoantusy. W związku z tym (dzisiaj był sztorm) mam do oddania niewielkie ilości czerwonych i niebieskich grzybów, odrobinę zoantusów i parazoantusów, clavularię oderwaną od dna itp. Po parę sztuk i w większości "luzem", ale jako urozmaicenie obsady małego akwarium może być. Jeśli jest chętny(a) - zapraszam - nie wysyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,praktycznie za chwile bede miał morskie,bardzo by mi sie przydał ten zestaw,na taki mały start :D prosze jeszcze raz rozwazyc i moze jednak by Pan wysłał?opłace oczywiscie przesyłki,a jesli nie ma takiej mozliwosci to prosze o rezerwacje mimo to...moze znajdzie sie ktos znajomy kto mogłby odebrac i wysłac...

pozdrawiam Filip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zainteresowany moge podjechac , jak mozesz przeslij mi prosze fotki . pozdrawiam alexa__32tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piter32, wizytę już ktoś zapowiedział. Jeśli zrezygnuje to się odezwę.

@Filzox, może następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! tez bylbym chetny... ale chyba sie spoznilem.


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Filzox, wiem, że byłeś pierwszy ale nie chciałeś przyjechać po korale. Nie dziwię się - nie warto, jest tego za mało. A ja nie chciałem ich wysyłać. Pojawiła się okazja żeby je oddać prosto do rąk nowego właściciela i z niej skorzystałem. Na pewno w Twoich okolicach znajdzie się ktoś, kto ci da jakieś szczepki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PrzyMarek :

Feee___!!FUJ!

Nie rozumiem. To znaczy, że źle zrobiłem? Piąte zdanie tego tematu mówi o tym, że nie wysyłam zwierząt więc niespodzianki nie ma. Nikomu nic nie obiecywałem.

Z Poznania do Torunia jest bliżej niż do Częstochowy, może dogadasz się z Filzox'em.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mam rozumiec ze juz nie aktualne?

jesli cos zostalo to biore wszystko i przyjade:)

pozdrawiam


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.