Skocz do zawartości

Historia edycji

odan

odan

W dniu 5.02.2019 o 17:33, pawel23 napisał:

dzięki za odpowiedzi

Żaden problem :)

A w zbiorniku nowość, przyszło Jecod DCS-2000, a wyszło Jecod DCS-1200

Różnica spora, już w samej wielości pompy, ale szalona wręcz różnica jest dopiero w mocy. O ile 1200 pracowała na 100% wydajności i przy 90% nie dawała już rady pchać w górę. To 2000 pracuje na 20% i dmucha duuużo mocniej niż 1200.

g0nTekN.jpg

Przy okazji montażu pompy zrobiłem szybko złączkę na rurze, bo niestety bez tego ciężko było pompę wyciągnąć, przydatne okazało się narzędzie do cięcia rur w rowerach :D

zhM6mV9.jpg

A najciekawsze ostatnio rzecz, nie miałem pojęcia iż Xenia może się przenieść na skałę dotykając jej górną częścią "nogi". Moja początkowo była prosta, potem zaczęła się przechylać i w końcu dotknęła skały, obecnie w miejscu styku już jest przytwierdzona.

PHyAV7A.jpg

odan

odan

W dniu 5.02.2019 o 17:33, pawel23 napisał:

dzięki za odpowiedzi

Żaden problem :)

A w zbiorniku nowość, przyszło Jecod DCS-2000, a wyszło Jecod DCS-1200

Różnica spora, już w samej wielości pompy, ale szalona wręcz różnica jest dopiero w mocy. O ile 1200 pracowała na 100% wydajności i przy 90% nie dawała już rady pchać w górę. To 2000 pracuje na 20% i dmucha duuużo mocniej niż 1200.

g0nTekN.jpg

Przy okazji montażu pompy zrobiłem szybko złączkę na rurze, bo niestety bez tego ciężko było pompę wyciągnąć, przydatne okazało się narzędzie do cięcia rur w rowerach :D

zhM6mV9.jpg

A najciekawsze ostatnio rzecz, to nie miałem pojęcia iż Xenia może się przenieść na skałę dotykając jej górną częścią "nogi". Moja początkowo była prosta, potem zaczęła się przechylać i w końcu dotknęła skały, obecnie w miejscu styku już jest przytwierdzona.

PHyAV7A.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.