Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

girls_saltwater_fishing

Rekomendowane odpowiedzi

nudne to i głupie...nienawidzę takiej szmiry...:D


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra Ewa , pierwsza bys na takiej lodzi posmigala :D i nie zarzekaj sie za wczasu bo juz ja sie zearzekalem ze koniec z DIY a przedwczoraj wiertnelem otwor przez ktory przebiegala bedzei rurka do tanca go-go :D nigdy nie mow nigdy Ewa :D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak swoja droga - robi sie coraz cieplej, czas rozpoczac sezon na dorsze:) pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swir2 :

dobra dobra Ewa , pierwsza bys na takiej lodzi posmigala :D

No pewnie, że bym pośmigała i śmigałam swego czasu, nawet na nartach wodnych...ale co innego śmigać, zwłaszcza z fajnymi Australijczykami na łodzi, a co innego oglądać jakieś lafiryndy... :D


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież wiadomo, że piękna nie jestem..., w końcu kiedyś ktoś mi tu zarzucił, że pewnie jestem cyt.:"starym oblesnym cyganem ze zrogowacialymi pietami" :haha ale chyba nie pamiętam kto to był... :D


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swir2 :

i Ty w to uwierzylas ?

No uwierzyłam :D , nawet kupiłam sobie po tym stwierdzeniu nowy pumeks :D

Ej, bo znów się robi z tego tematu nowa telenowela :D


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Ewa przeciez to czuc na odleglosc ze jestes delikatna subtelna dziewczyna , nie wierz w bzdury , goscio musial byc niezle nawalony skoro Ci tak napsial, ja bym na jego miejscu przeprosil za glupie zarty :D :D

pozdr..


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... takie tam lafiryndy..

Ale ta rybka z azjatyckich klimatów to niezła :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to przypominaja mi moja zone... a siwr to chyba niezle cholewki smali do Ewy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZiZi Ewa ma cos w sobie uwierz mi , znam sie na kobietach :D ona ma to cos , ta iskre w oku , moze byc nawet najbrzydsza ale ma to cos i z taka juz da sie zyc :D

ZiZi a pod jakim wzgledem pryzpominaja Ci Twoja zonke , dlatego ze opalacze nalozyly ? w takim razie wszystkie w bikini przypominaja nam nasze zony i fajno jest :D eee , po co nam zony nie wystarczy popatrzec i sobie przypomniec jak to bylo z zona ?:D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swir... zycze powodzenia.. milego wieczoru.. co do mojej zony...kto to wie jak naprawde wyglada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nawzajem , dzieki wielkie , ...skoro Ci przypominaja Twoja zonke to pewnie masz ladna zonke , cyhba to chciales przez to powiedziec ? bo dziewczyny na filmie wygladaja zdrowo :D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kusisz tylko i kusisz zbychu - wrzucaj :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remik moglbym sie spakowac jeszez w ten sam wieczor i wyniesc z chalupy :D daj spokoj :D

nawet zeby mi pozwolila to bym tego nie zrobil bo to nie na miejscu :D dlubanine mozna pokazac inne jakies tam , ale zony w zyciu :D baba to skarb trzeba pilnowac jak oka w glowie :D ja zazdrosny jestem o nia jak sama do kiosku wychodzi :D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.