Skocz do zawartości

Historia edycji

PhunkyStar

PhunkyStar

Cytat

Skała fajna. Masz rację jeśli chodzi o ustawienie. Myślę, że cos byś fajnego wymyślił gdybyś miał jeszcze jeden kawałek skały . W takiej kostce to dwa małe błazenki i krewetka to max:). Kilka miekasów i lpsów i będzie cukierkowo;). Dałeś coś do kaskady?

Dzięki, w kaskadzie siedzi fabryczny filtr gąbkowy + węgiel z filtracją z dodatkiem w postaci włókniny ? w każdym bądź razie jest mało miejsca i już myślę co tam dać (jakieś podpowiedzi?) 

Tak to wygląda:

IMG_0517.jpg

IMG_0518.jpg

 

PhunkyStar

PhunkyStar

Cytat

Skała fajna. Masz rację jeśli chodzi o ustawienie. Myślę, że cos byś fajnego wymyślił gdybyś miał jeszcze jeden kawałek skały . W takiej kostce to dwa małe błazenki i krewetka to max:). Kilka miekasów i lpsów i będzie cukierkowo;). Dałeś coś do kaskady?

Dzięki, w kaskadzie siedzi fabryczny filtr gąbkowy + węgiel z filtracją z dodatkiem w postaci włókniny ? w każdym bądź razie jest mało miejsca i już myślę co tam dać (jakieś podpowiedzi?) 

Tak to wygląda:

IMG_0517.jpg

IMG_0518.jpg

PhunkyStar

PhunkyStar

Dzięki, w kaskadzie siedzi fabryczny filtr gąbkowy + węgiel z filtracją z dodatkiem w postaci włókniny ? w każdym bądź razie jest mało miejsca i już myślę co tam dać (jakieś podpowiedzi?) 

Tak to wygląda:

IMG_0517.jpg

IMG_0518.jpg

PhunkyStar

PhunkyStar

W dniu 16.09.2018 o 10:02, kb9 napisał:

Dzięki, w kaskadzie siedzi fabryczny filtr gąbkowy + węgiel z filtracją z dodatkiem w postaci włókniny ? w każdym bądź razie jest mało miejsca i już myślę co tam dać (jakieś podpowiedzi?) 

Tak to wygląda:

IMG_0517.jpg

IMG_0518.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.