Skocz do zawartości

Historia edycji

divennn

divennn

Dzisiaj odniosłem klęskę...

Ostatecznie start mojej kosteczki przekłada się na kolejne dni , nie udało si,ę wystartować dzisiaj.. :ermm: z grubsza ani jedna woda nie wypaliła... załamałem się , jutro wybieram się do kolejnego akwarystycznego w poszukiwaniu magicznych 0000... , po dzisiejszym wieczorze ganiania po mieście jestem wykończony

Wyniki wody do akwarium:

woda którą kupiłem jako 1 z internetu: WODA DEMINERALIZOWANA VENOL - 0006

woda ze sklepu akwarystycznego - 0014  po zobaczeniu tego wyniku udałem się w szybkie poszukiwania destylowanej aby wystartować dziś..

Carrefour , woda demineralizowana Polaris -  0010

Tesco , woda destylowana Prima - 0020

Auchan ( 2 marki ) : Woda demineralizowana AUCHAN - 0010 , Woda demineralizowana Inter Jack - 0007

E.Leclerc - woda destylowana E.C.O - 0125 :blink:

 

ehhhh... ręce opadają

Miłego wieczoru :)

 

divennn

divennn

Dzisiaj odniosłem klęskę...

Ostatecznie start mojej kosteczki przekłada się na kolejne dni , nie udało si,ę wystartować dzisiaj.. :ermm: z grubsza ani jedna woda nie wypaliła... załamałem się , jutro wybieram się do kolejnego akwarystycznego w poszukiwaniu magicznych 0000... , po dzisiejszym wieczorze ganiania po mieście jestem wykończony

Wyniki wody do akwarium:

woda którą kupiłem jako 1 z internetu: WODA DEMINERALIZOWANA VENOL - 0006

woda ze sklepu akwarystycznego - 0014  ( katastrofa ) po zobaczeniu tego wyniku udałem się w szybkie poszukiwania destylowanej aby wystartować dziś.. uczcie się na moich błędach

Carrefour , woda demineralizowana Polaris -  0010

Tesco , woda destylowana Prima - 0020

Auchan ( 2 marki ) : Woda demineralizowana AUCHAN - 0010 , Woda demineralizowana Inter Jack - 0007

E.Leclerc - woda destylowana E.C.O - 0125 :blink:

 

ehhhh... ręce opadają

Miłego wieczoru :)

 

divennn

divennn

Dzisiaj odniosłem klęskę...

Ostatecznie start mojej kosteczki przekłada się na kolejne dni , nie udało si,ę wystartować dzisiaj.. :ermm: z grubsza ani jedna woda nie wypaliła... załamałem się , jutro wybieram się do kolejnego akwarystycznego w poszukiwaniu magicznych 0000... , po dzisiejszym wieczorze ganiania po mieście jestem wykończony

Wyniki wody do akwarium:

woda ze sklepu akwarystycznego - 0014  ( katastrofa ) po zobaczeniu tego wyniku udałem się w szybkie poszukiwania destylowanej aby wystartować dziś.. uczcie się na moich błędach

Carrefour , woda demineralizowana Polaris -  0010

Tesco , woda destylowana Prima - 0020

Auchan ( 2 marki ) : Woda demineralizowana AUCHAN - 0010 , Woda demineralizowana Inter Jack - 0007

E.Leclerc - woda destylowana E.C.O - 0,125 :blink:

ehhhh... ręce opadają

Miłego wieczoru :)

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.