Skocz do zawartości

Historia edycji

dzym

dzym

Pomysl jest o tyle niebezpieczny ze jak wpuscisz np. pokolce to beda myslaly ze jest ich wiecej I w koncu zwariuja.

Kolejny element odbicie swiatla - jak to sie zalamie w akwarium albo poza nim ciezko stwierdzic.

Czy czarne najlepsze - w mojej ocenie nie. Poniewaz kazdy paproch, banke powietrza z odpieniacza w wodzie widac co moze irytowac.

W mojej ocenie zwykla niebieska folia samoprzylepna najwiecej  wybacza ewentualnych paprochow w wodzie i jednoczesnie spelnia swoja role, a przy niebieskim swietle ladnie dodaje koloru chyba w miare naturalnego dla morza bo niebieskiego :)

Ps. Jak nie bedzies czyscil to I tak tyl zarosnie :)

dzym

dzym

Pomysl jest o tyle niebezpieczny ze jak wpuscisz np. pokolce to beda myslaly ze jest ich wiecej I w koncu zwariuja.

Kolejny element odbicie swiatla - jak to sie zalamie w akwarium albo poza nim ciezko stwierdzic.

Czy czarne najlepsze - w mojej ocenie nie. Poniewaz kazdy paproch, banke powietrza z odpieniacza w wodzie widac co moze irytowac.

W mojej ocenie zwykla niebieska folia samoprzylepna najwiecej I wybacz I jednoczesnie spelnia swoja role.

Ps. Jak nie bedzies czyscil to I tak tyl zarosnie :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.