Skocz do zawartości

Historia edycji

Moljzesz

Moljzesz

4 godziny temu, Nik@ napisał:

więc pod nimi jest możliwość przepływu i podejrzewam, że jest, bo pompa ssie od dołu

Ojejujej Nik@ błagam Cię nie ma tam przepływu, woda idzie górą po najniższej lini oporu :shock:. Słuchaj może taki przykład, masz brudną wodę ,jakbyś włożyła tam gąbkę i by sobie tam leżała na tych kapslach z butelek, czy woda którą pompa tłoczy do góry była by czysta, przefiltrowana? Jakoś chyba słabo co? 

Halleluja za dolewke :bow

PS piękna tricolor, u mnie jakoś nie chce ani rosnąć ani wyglądać

3 minuty temu, Nik@ napisał:

Jak wróciłam z pracy to acra brzydula już nie miała tak ogromnych polipow. Pierwszy raz widziałam u niej tak wielkie z rana, foto nie oddają tego, co galy widziały. Dziwne, bo tak wyciagniete byly tylko te na szczycie kubeczkow. Dowiedzialam sie, ze to oznaka, że głoduje. 

Ups to u mnie wszystkie głodują :blink:

Moljzesz

Moljzesz

4 godziny temu, Nik@ napisał:

więc pod nimi jest możliwość przepływu i podejrzewam, że jest, bo pompa ssie od dołu

Ojejujej Nik@ błagam Cię nie ma tam przepływu, woda idzie górą po najniższej lini oporu :shock:. Słuchaj może taki przykład, masz brudną wodę ,jakbyś włożyła tam gąbkę i by sobie tam leżała na tych kapslach z butelek, czy woda którą pompa tłoczy do góry była by czysta, przefiltrowana? Jakoś chyba słabo co? 

Halleluja za dolewke :bow

PS piękna tricolor, u mnie jakoś nie chce ani rosnąć ani wyglądać

3 minuty temu, Nik@ napisał:

Jak wróciłam z pracy to acra brzydula już nie miała tak ogromnych polipow. Pierwszy raz widziałam u niej tak wielkie z rana, foto nie oddają tego, co galy widziały. Dziwne, bo tak wyciagniete byly tylko te na szczycie kubeczkow. Dowiedzialam sie, ze to oznaka, że głoduje. 

Ups to u mnie wszystkie głosują :blink:

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.