Skocz do zawartości
markL

[S] do sprzedania (korale)

Rekomendowane odpowiedzi

mam 2 rodzaje zoanthusów, hyndophorę, lobophytona, fungię, sinularię, cladielę zieloną i brązową oraz na wyjątkowe rządanie, dla własciciela wielkiego zbiornika, sarcophytona. interesują mnie najchetniej kupcy z okolic. powiedzmy do Warszawy góra. zdjęcia na priv. mlstankiewicz@wp.pl


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci info na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj fotki hydnophory i fungii

moge odebrac osobiscie

lisek7@vp.pl


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już Panowie nadrabiam zaległości :D zdjątka zrobię dziś po południu. na razie światła nie mam a wracam dopiero po 17tej. na razie proszę zerknąć do mojej galerii. tam jest stosunkowo nowe zdjęcie całego zbiornika. prosze więc o cierpliwość


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz podam linki do zdjęć. a oto info o koralach

- zoanthusy o mniejszej średnicy, oczko pomarańczowe pięknie świecące w aktynice, skałka 17 dł na 10 szer. pomiędzy nimi jeden grzybowieniec włochaty z zielonymi wypustkami - piękna kompozycja - 120 zł

- zoanthusy o dużej średnicy, brązowawe, u Andrzeja przy lepszym świetle nabrały nowego, ładniejszego odcienia. duża skałka bardzo gęsto porosnięta, 18 na 14 cm. - 140 zł

- lobophyton. bez skałki. duży egzemplarz. 20 na 15 cm kapelusz, nóżka 15 cm. robi wrażenie. z boku przypomina dorodnego prawdziwka :D - patrz zdjęcie - 140 zł

- sinularia. kilka rozgałęzionych gałązek. największa ma 13 cm wysokości a mniejsza 8. skałka 15 na 12 cm - 80 zł

- hydnophora. piękny rozgałęziony egzemplarz. skałka 21 cm dł na 9 szer. - 140 zł

- clavularia zielona. skałka 12 na 12 cm - 90 zł

- clavularia brązowa. skałka 18 na 15 cm - 90 zł


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mojej galerii jest cały zbiornik. sinularia jest po lewej a hydnophora po prawej. obie przy końcach. jeśli Artur z kolegą nie weźmie ryb to będę miał jeszcze błazenka, wargatka, chromisa, salariasa. sam chcę jednego mandaryna - w zalezności od tego czy mam chłopca czy dziewczynkę to tą drugą płeć chcę :D - oraz 2-3 krewetki czyszczące - autostrady - czyli aboinensisy. zaraz zrobię zdjęcie mandaryna i poprosze o pomoc w identyfikacji płci mandaryna


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie clavularie i sinularia - aktualne


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.