Skocz do zawartości

Historia edycji

ciepok77

ciepok77

Ja mam sterowanie na 3 kanałach. Rok temu jak robiłem lampę nie było na 6. Jakbym miał na 6 to pewnie dałbym na osobnym zielony i osobnym czerwony. Tak nawet dla siebie, żeby zobaczyć w praktyce. Jeśli chodzi o przeróbkę o dodatkowe kanały to nie ma szans, mam już wszystko ładnie poukładane w plexi Tu się wacham bo jedynie gdzie mógłbym podpiąć to pod 6500k. Właśnie wyczytałem, że to kolory dla nas i dlatego się zastanawiam jakie diody mógłbym dołożyć, żeby podciągnąć kolory korali. Np. moje zoa jak świecą wszystkie kanały normalnie w ciągu dnia są jakieś takie bez kolorów, brązowe, ale jak zaczyna się robić zachód, lub wschód są piękne, czerwono-niebieskie. Śledzę cały czas wątek 30L Radom i u kolegi tą kostka ciągle ma piękne kolory, każdy koral taki nasycony, myślałem, że dodając jakieś diody konkretnej barwy, podciągnę kolory dla oka. Tylko jakie żeby nie przesadzić i czy w ogóle warto, czy to coś da? U kolegi Luigi widzę, że ma po jednej czerwonej i jednej zielonej.

schemat.png

ciepok77

ciepok77

Ja mam sterowanie na 3 kanałach. Rok temu jak robiłem lampę nie było na 6. Jakbym miał na 6 to pewnie dałbym na osobnym zielony i osobnym czerwony. Tak nawet dla siebie, żeby zobaczyć w praktyce. Jeśli chodzi o przeróbkę o dodatkowe kanały to nie ma szans, mam już wszystko ładnie poukładane w plexi Tu się wacham bo jedynie gdzie mógłbym podpiąć to pod 6500k. Właśnie wyczytałem, że to kolory dla nas i dlatego się zastanawiam jakie diody mógłbym dołożyć, żeby podciągnąć kolory korali. Np. moje zoa jak świecą wszystkie kanały normalnie w ciągu dnia są jakieś takie bez kolorów, brązowe, ale jak zaczyna się robić zachód, lub wschód są piękne, czerwono-niebieskie. Śledzę cały czas wątek 30L Radom i u kolegi tą kostka ciągle ma piękne kolory, każdy koral taki nasycony, myślałem, że dodając jakieś diody konkretnej barwy, podciągnę kolory dla oka. Tylko jakie żeby nie przesadzić i czy w ogóle warto, czy to coś da?

schemat.png

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.