Skocz do zawartości

Historia edycji

s1ngle

s1ngle

 

Quote

Sith114  rozsądnie gada,    najwazniesze jest  zachowanie przy zyciu ryb.  one nie  powinny cierpieć za ludzkie  błędy.

Generalnie rybki plywaja i jedza, juz kilka miesiecy. 3 padly, ale to przy transporcie (1 dzien od wrzucenia)

Quote

Co do reszty kto jest biegłym sądowym od akwarystyki morskiej?

Tak! Bardzo potrzebuje.

Quote

Sprwa wcale nie jest prosta bo bardzo często klienci chcą zupełnie nierealnych rzeczy,  a jak się nie zgodzisz to  idą gdzie indziej.Może w akwarystyce tak nie ma, ale   ogólnie takich przypadków  jest duzo.


Fragment rozmowy przy skladaniu zamowienia:
Ja: Interesują mnie akwaria bezobslugowe (takie jak w restauracjach)
Firma: Obecnie akwaria mogą  być tak zautomatyzowane że faktycznie mogą uchodzić za samoobsługowe. Najprostrzym akwarium są pielegnice z biotopu Jeziora Malawii. Przy podłączeniu do wody i kanalizy i wykonaniu tzw stałej podmiany wody , obsługa jest w zasadzie niepotrzebna.  Akwaria morskie też już sa mocno zautomatyzowane, nawet z nasza kontrolą parametrów on-line, przy pomocy komputera Profilux. Ale jednak jakaś opięka jest potrzebna, chociażby  do wsiedlania ryb i koralowców. Jest to dość szeroki temat.


Moim priorytetem bylo to, abym nie musial sie na tym znac i zajmowac oraz miec skrzydlice i murene wstegowa. Wszystko.

s1ngle

s1ngle

Fragment rozmowy przy skladaniu zamowienia:
Ja: Interesują mnie akwaria bezobslugowe (takie jak w restauracjach)
Firma: Obecnie akwaria mogą  być tak zautomatyzowane że faktycznie mogą uchodzić za samoobsługowe. Najprostrzym akwarium są pielegnice z biotopu Jeziora Malawii. Przy podłączeniu do wody i kanalizy i wykonaniu tzw stałej podmiany wody , obsługa jest w zasadzie niepotrzebna.  Akwaria morskie też już sa mocno zautomatyzowane, nawet z nasza kontrolą parametrów on-line, przy pomocy komputera Profilux. Ale jednak jakaś opięka jest potrzebna, chociażby  do wsiedlania ryb i koralowców. Jest to dość szeroki temat.


Moim priorytetem bylo to, abym nie musial sie na tym znac i zajmowac oraz miec skrzydlice i murene wstegowa. Wszystko.

s1ngle

s1ngle

Fragment rozmowy przy skladaniu zamowienia:
Ja: Interesują mnie akwaria samoobslugowe (takie jak w restauracjach)
Firma: Obecnie akwaria mogą  być tak zautomatyzowane że faktycznie mogą uchodzić za samoobsługowe. Najprostrzym akwarium są pielegnice z biotopu Jeziora Malawii. Przy podłączeniu do wody i kanalizy i wykonaniu tzw stałej podmiany wody , obsługa jest w zasadzie niepotrzebna.  Akwaria morskie też już sa mocno zautomatyzowane, nawet z nasza kontrolą parametrów on-line, przy pomocy komputera Profilux. Ale jednak jakaś opięka jest potrzebna, chociażby  do wsiedlania ryb i koralowców. Jest to dość szeroki temat.


Moim priorytetem bylo to, abym nie musial sie na tym znac i zajmowac oraz miec skrzydlice i murene wstegowa. Wszystko.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.