Skocz do zawartości

Historia edycji

s1ngle

s1ngle

4 hours ago, katani said:

Jak murena?

Quote

Ponieważ większość węgorzy taśmowych nie żyje dłużej niż miesiąc w niewoli, niektórzy uważają, że tego gatunku nigdy nie należy kupować, z wyjątkiem osób z doświadczeniem w utrzymywaniu mureny w niewoli. W wielu przypadkach zaobserwowano, że węgorze wstęgowe przestały jeść po złapaniu, chociaż istnieją doniesienia o tym, że przeżywają i jedzą w niewoli przez 2 lata lub dłużej.

Kiedy ją dostałem, już była dorosła, miała około metra, bardziej nie urosła.

20.08.2019 - 12.11.2020

:smile_sad:

Miała swoją rutynę, jadła tylko co drugi dzień, bezpośrednio na następny nie ruszyłaby jedzenia.
Miała swoją ulubioną norę, z której wystawiała swój pyszczek.
A co najlepsze, dzień w dzień robiła dwie przebieżki po akwarium, tak jak na filmiku poniżej, pływała przez kilka minut po całym akwa.
I robiła to punktualnie około 13:00 i około 15:00.
 

 

s1ngle

s1ngle

4 hours ago, katani said:

Jak murena?

Quote

Ponieważ większość węgorzy taśmowych nie żyje dłużej niż miesiąc w niewoli, niektórzy uważają, że tego gatunku nigdy nie należy kupować, z wyjątkiem osób z doświadczeniem w utrzymywaniu mureny w niewoli. W wielu przypadkach zaobserwowano, że węgorze wstęgowe przestały jeść po złapaniu, chociaż istnieją doniesienia o tym, że przeżywają i jedzą w niewoli przez 2 lata lub dłużej.

Kiedy ją dostałem, już była dorosła, miała około metra, bardziej nie urosła.

20.08.2019 - 12.11.2020

:smile_sad:

 

 

 

s1ngle

s1ngle

3 hours ago, katani said:

Jak murena?

Quote

Ponieważ większość węgorzy taśmowych nie żyje dłużej niż miesiąc w niewoli, niektórzy uważają, że tego gatunku nigdy nie należy kupować, z wyjątkiem osób z doświadczeniem w utrzymywaniu mureny w niewoli. W wielu przypadkach zaobserwowano, że węgorze wstęgowe przestały jeść po złapaniu, chociaż istnieją doniesienia o tym, że przeżywają i jedzą w niewoli przez 2 lata lub dłużej.

Kiedy ją dostałem, już była dorosła, miała około metra, bardziej nie urosła.

20.08.2019 - 12.11.2020

:smile_sad:

 

https://player.vimeo.com/video/478668456

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.