Skocz do zawartości

Historia edycji

s1ngle

s1ngle

1 hour ago, @Beti said:

Placz płacz,nie jeden tu płakał:D

W pewnym momencie nie wytrzymalem i prysnalem herbata na laptopa, rotfl :D ale chyba bez trwalych uszkodzen ;)

Quote

apropo pianki,jak z nią,jeszcze ją trzymasz?

Tak, plan jest taki, zeby zobaczyc jak GFO zbije PO4.

Na razie leci w dol: 1.42 -> 1.05 -> 0.84, dzis bede mierzyl za 5h (to zaktualizuje post). 

Wtedy zobaczyc na jakim poziomie sie ustabilizuje i jak zacznie wracac po zaprzestaniu GFO.

Podejrzewam, ze na 99% pianka (z podloza) out, ale to w pierwszy/drugi weekend w nowym roku, bo to bedzie operacja grubsza chyba nawet niz lowienie srebrzyc (nie mam gdzie pomiescic skal, a ten akryl i tak juz przy 'lowieniu' mocno oberwal).

 

 

Aha, Aiptasia sie rozrasta, byla w jednym miejscu, ale teraz juz widze dodatkowe 3 pojedyncze ukwialy w okolicy. To chyba tez cos nad czym musze pomyslec zanim sie wyrwie z pod kontroli (Acreichthys tomentosus? Chelmon rostratus?)


Xenie wczoraj w polowie ucialem, bo zeszla ze skalki i probowala sie zadomowic na piance.
Odcieta czesc jest w izolatce (szklance) tuz pod swiatlem :d ale chyba tam nie przezyje dlugo mimo podmian wody.

7OsojIB.jpg
 


A co do szeryfa horneta, o to moja proba personifikacji Janusza Akwarystyki :D
Filtr glonowy DIY :D 

pgkBdfb.jpg

(mam tez normalny pod akwa :d zeby nie bylo)

s1ngle

s1ngle

28 minutes ago, @Beti said:

Placz płacz,nie jeden tu płakał:D

W pewnym momencie nie wytrzymalem i prysnalem herbata na laptopa, rotfl :D ale chyba bez trwalych uszkodzen ;)

28 minutes ago, @Beti said:

apropo pianki,jak z nią,jeszcze ją trzymasz?

Tak, plan jest taki, zeby zobaczyc jak GFO zbije PO4.

Na razie leci w dol: 1.42 -> 1.05 -> 0.84, dzis bede mierzyl za 5h (to zaktualizuje post). 

Wtedy zobaczyc na jakim poziomie sie ustabilizuje i jak zacznie wracac po zaprzestaniu GFO.

Podejrzewam, ze na 99% pianka (z podloza) out, ale to w pierwszy/drugi weekend w nowym roku, bo to bedzie operacja grubsza chyba nawet niz lowienie srebrzyc (nie mam gdzie pomiescic skal, a ten akryl i tak juz przy 'lowieniu' mocno oberwal).

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.