Skocz do zawartości

Historia edycji

divennn

divennn

2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

A klapkę miałeś dociśniętą porządnie? Może to ten patent jakiś z gumką spowodował, że klapka jakoś się uniosła..

Wszystko było tak jak powinno być założone :) watę wymieniałem prawie codziennie żeby właśnie nie dochodziło do zapychania i utrudnionego przepływu , ten "patent z gumką" nie był zastosowany w akwarium , z taką gumką wkłada się do opakowania tak jak jest sprzedawana cała kaskada żeby było ją łatwiej wyjąć z opakowania za rurkę zasysającą a dokładnie za  regulację przepływu :)

 

2 godziny temu, Słony leszcz napisał:

Sam bym teraz brał tidal'a (tylko pewnie od razu 110, żeby mieć te ponad 3 litry pojemności kaskady) zamiast aquaela. A przy okazji masz od razu skimer.

i o to tu jest kolejna ciekawostka :) aquael podaje że fzn3 ma 3 litry pojemności a seachem tidal 75 ma podane 1,9 litra pojemności i jakie zdziwienie ma człowiek gdy do tidal 75 (1,9litra) wchodzą całe media filtracyjne z fzn3 i jeszcze zostaje miejsce na dosypanie 200/250g seachem matrix , watę filtracyjną i jeszcze jest trochę miejsca :) a co dopiero tidal 110 w porównaniu do fzn3... to już przepaść w pojemności filtra musi być ogromna... taka oto sytuacja :) no i tak jak piszesz skimmer od razu wbudowany w jedność , zawsze to mniej osobnych sprzętów zwłaszcza w małym akwarium :)

 

Co do lampy , na Pana Łukasza z SiriusNano którego serdecznie pozdrawiam można zawsze liczyć i zgodził się za drobną opłata wymienić w mojej lampie led zielony na led jasnoniebieski i tutaj mój błąd , drugi led jasnego kanału to nie żółty tylko biały ciepły który zostanie wymieniony  na kolejną w drodze po spektrum zimności diodę białą

divennn

divennn

1 godzinę temu, Słony leszcz napisał:

A klapkę miałeś dociśniętą porządnie? Może to ten patent jakiś z gumką spowodował, że klapka jakoś się uniosła..

Wszystko było tak jak powinno być założone :) watę wymieniałem prawie codziennie żeby właśnie nie dochodziło do zapychania i utrudnionego przepływu , ten "patent z gumką" nie był zastosowany a akwarium , z taklą gumką wkłada się do opakowania tak jak jest sprzedawana cała kaskada żeby było ją łatwiej wyjąć z opakowania za rurkę zasysającą a dokładnie za  regulację przepływu :)

 

1 godzinę temu, Słony leszcz napisał:

Sam bym teraz brał tidal'a (tylko pewnie od razu 110, żeby mieć te ponad 3 litry pojemności kaskady) zamiast aquaela. A przy okazji masz od razu skimer.

i o to tu jest kolejna ciekawostka :) aquael podaje że fzn3 ma 3 litry pojemności a seachem tidal 75 ma podane 1,9 litra pojemności i jakie zdziwienie ma człowiek gdy do tidal 75 (1,9litra) wchodzą całe media filtracyjne z fzn3 i jeszcze zostaje miejsce na dosypanie 200/250g seachem matrix , watę filtracyjną i jeszcze jest trochę miejsca :) a co dopiero tidal 110 w porównaniu do fzn3... to już przepaść w pojemności filtra musi być ogromna... taka oto sytuacja :) no i tak jak piszesz skimmer od razu wbudowany w jedność , zawsze to mniej osobnych sprzętów zwłaszcza w małym akwarium :)

 

Co do lampy , na Pana Łukasza z SiriusNano którego serdecznie pozdrawiam można zawsze liczyć i zgodził się za drobną opłata wymienić w mojej lampie led zielony na led jasnoniebieski i tutaj mój błąd , drugi led jasnego kanału to nie żółty tylko biały ciepły który zostanie wymieniony  na kolejną w drodze po spektrum zimności diodę białą

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.