Skocz do zawartości

Historia edycji

divennn

divennn

2 godziny temu, r_33 napisał:

A ja nie wiem.czy mam.soczewki czy nie mam;)

To ja takie rzeczy wiem a Ty nie że nie masz soczewek :D? To jak to się interesujesz swoim sprzętem :D?

 

2 godziny temu, fresz33 napisał:

No to niedobrze, bo cały czas będziesz miał "dyskotekę" a nie porządne światło do akwarium tak jak ma r_33 ;)

w poprzedniej wersji Romek miał taką samą lampę jak ja z soczewkami , teraz ma nowość która niedawno weszła bez soczewek :) także wydaje mi się że dyskoteka głównie była spowodowana zielonym i białym ciepłym ledem , teraz gdy będzie jasny niebieski oraz biały chłodniejszy wszystko powinno się wymieszać i powinno być w porządku :) jak tylko będę miał lampkę po modyfikacji dam znać

 

edit.

A odnośnie tych soczewek nie wydaje mi się aby były one skupiające bo było by to bez sensu :) raczej są rozpraszające

divennn

divennn

2 godziny temu, r_33 napisał:

A ja nie wiem.czy mam.soczewki czy nie mam;)

To ja takie rzeczy wiem a Ty nie że nie masz soczewek :D? To jak to się interesujesz swoim sprzętem :D?

 

2 godziny temu, fresz33 napisał:

No to niedobrze, bo cały czas będziesz miał "dyskotekę" a nie porządne światło do akwarium tak jak ma r_33 ;)

w poprzedniej wersji Romek miał taką samą lampę jak ja z soczewkami , teraz ma nowość która niedawno weszła bez soczewek :) także wydaje mi się że dyskoteka głównie była spowodowana zielonym i białym ciepłym ledem , teraz gdy będzie jasny niebieski oraz biały chłodniejszy wszystko powinno się wymieszać i powinno być w porządku :) jak tylko będę miał lampkę po modyfikacji dam znać

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.