Skocz do zawartości

Historia edycji

alenqer

alenqer

Witam - dobrze że pojawił się ten temat , bo już myślałem że tylko u mnie po zastosowaniu była katastrofa.Zastosowanie poprzednika w kapsułkach, nie bio, podobno dużo bardziej toksycznego - jedna dawka po czterech dniach bez cjano , bez strat, bez zaburzenia systemu.Nowy bio w proszku, dawka mniejsza od zalecanej, wszystko zgodnie z instrukcją.Po rozmieszaniu dokładnym w sumpie, wyłączeniu pomp po parunastu minutach pomału do baniaka - woda jak mleko i zaczęło się.Całe dwie akry białe w 15 minut, xenię dosłownie rozerwało w akwa jakby zamieć śnieżna, proste sps szkoda gadać ...jedynie lps praktycznie bez reakcji.Prawdopodobna przyczyna-kh miało wzrosnąć o 1-1,5 u mnie z nieznanych przyczyn wzrosło o 6....cjano znikło..na jeden dzień, korale dochodzą do siebie 4 tydzień.

alenqer

alenqer

Witam - dobrze że pojawił się ten temat , bo już myślałem że tylko u mnie po zastosowaniu była katastrofa.Zastosowanie poprzednika w kapsułkach, nie bio, podobno dużo bardziej toksycznego - jedna dawka po czterech dniach bez cjano , bez strat, bez zaburzenia systemu.Nowy bio w proszku, dawka mniejsza od zalecanej, wszystko zgodnie z instrukcją.Po rozmieszaniu dokładnym w sumpie, wyłączeniu pomp po parunastu minutach pomału do baniaka - woda jak mleko i zaczęło się.Całe dwie akry białe w 15 minut, xsenię dosłownie rozerwało w akwa jakby zamieć śnieżna, proste sps szkoda gadać ...jedynie lps praktycznie bez reakcji.Prawdopodobna przyczyna-kh miało wzrosnąć o 1-1,5 u mnie z nieznanych przyczyn wzrosło o 6....

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.