Skocz do zawartości

Historia edycji

ciepok77

ciepok77

Jedź do Castoramy, tam masz ich firmowe takie mleczne wiaderka, od razu mają podziałkę, chyba do 15l i do nich kupisz od razu wieczka. Ja mam 2 takie, do jednego wlewam ilość wody do rozrobienia przed sobotnią podmianą, a do drugiego jak tam miesza się sól, ściągam taką samą ilość wody z akwarium. Skala jest fajna, ja robię cotygodniową podmianą 6l i od razu widzę ile odessałem wody. Ja mając filtr ro nie robię wody na zapas. W piątek wieczór leje 6l, sole i mieszam do soboty, a w sobotę rano szybka podmianka. Jak już pisałem mam 2 wiaderka, ale pokrywkę jedną. Wiadra stoją na balkonie, jedno w drugim i górne jest przykryte, w nim mieszam sól, a w to dolne wypompowuje wodę z akwarium.

ciepok77

ciepok77

Jedź do Castoramy, tam masz ich firmowe takie mleczne wiaderka, od razu mają podziałkę, chyba do 15l i do nich kupisz od razu wieczka. Ja mam 2 takie, do jednego wlewam ilość wody do rozrobienia przed sobotnią podmianą, a do drugiego jak tam miesza się sól, ściągam taką samą ilość wody z akwarium. Skala jest fajna, ja robię cotygodniową podmianą 6l i od razu widzę ile odessałem wody. Ja mając filtr ro nie robię wody na zapas. W piątek wieczór leje 6l, sole i mieszam do soboty, a w sobotę rano szybką podmianka. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.