Skocz do zawartości

Historia edycji

ciepok77

ciepok77

No to może i ja dodam coś od siebie, zwłaszcza , że cała sytuacja też do mnie pasuje. Konto na forum założyłem w marcu 2014r (sprawdziłem:-) ), był to rok, w którym likwidowałem moje akwarium roślinne z myślą o założeniu soliczki i trochę z chęci pooglądania zbiorników innych forumowiczów. Niestety start mojej własnej rafy musiałem przełożyć z powodu zmiany miejsca zamieszkania i innych pobocznych spraw. Swoją pierwszą nano rafe (ok 60l) założyłem dokładnie rok temu i od tamtego czasu, jak i jakieś 3 miesiące przed startem czytam forum codziennie, może z przerwą na wakacje, gdzie ten czas pożytkujemy inaczej. Dobra, tyle zanudzania i historii. Z targowiska już korzystałem jako kupujący, ale jakoś tydzień temu chcąc sam coś wystawić odbiłem się od ściany zwanej "50 postów". Nie miałem potrzebnej ilości, ponieważ zakładając akwarium czytałem forum bardzo uważnie i głęboko wstecz, stąd też mała ilość moich zapytań. Nie nabiłem ich też, dlatego, że uważam, że mamy tutaj takich super fachowców (poważnie), którzy potrafią dużo lepiej komuś doradzić niż ja, który jestem dopiero na starcie swojej przygody i przy nich wiedzę mam na poziomie przedszkolaka. Chcialem wystawić rybkę, którą kupiłem jak była mała, a teraz jak podrosła wydaje mi się, że moje akwarium będzie dla niej za małe. Od taki mój sposób na piękne zwierzaki w nano akwarium. Kupuję mały egzemplarz, a potem sprzedaje ze stratą, tak postanowiłem robić. Dzisiaj, żeby dobić wymagane 50 postów, napisałem prosty komentarz przy zdjęciach z akwarium AF; "piękne ". Nie to, żeby mi się akwa nie podobały, bo są śliczne, ale komentarz też uważam za zbyteczny. Sam jako użytkownik wchodzący na forum co 3 godziny, czasem częściej lecę od góry po działach i patrzę na czas pojawienia się nowego posta od mojej ostatniej wizyty. Taki komentarz jak mój, sprawił tylko, że jakiś forumowicz wchodząc, zobaczył przykładowo ostatni wpis 45min temu, więc poszedł do tematu, żeby zobaczyć "piękne ". No niestety, ale tak to wygląda z mojego punktu widzenia, ale chciałem dobić do 50 postów,  a nie zawsze mam wiedzę, żeby bardziej komuś pomóc. Pozdrawiam i przepraszam za "piękne " :-)

ciepok77

ciepok77

No to może i ja dodam coś od siebie, zwłaszcza , że cała sytuacja też do mnie pasuje. Konto na forum założyłem w marcu 2014r (sprawdziłem:-) ), był to rok, w którym likwidowałem moje akwarium roślinne z myślą o założeniu doniczki i trochę z chęci pooglądania zbiorników innych forumowiczów. Niestety start mojej własnej rafy musiałem przełożyć z powodu zmiany miejsca zamieszkania i innych pobocznych spraw. Swoją pierwszą nano rafe (ok 60l) założyłem dokładnie rok temu i od tamtego czasu, jak i jakieś 3 miesiące przed startem czytam forum codziennie, może z przerwą na wakacje, gdzie ten czas pożytkujemy inaczej. Dobra, tyle zanudzania i historii. Z targowiska już korzystałem jako kupujący, ale jakoś tydzień temu chcąc sam coś wystawić odbiłem się od ściany zwanej "50 postów". Nie miałem potrzebnej ilości, ponieważ zakładając akwarium czytałem forum bardzo uważnie i głęboko wstecz, stąd też mała ilość moich zapytań. Nie nabiłem ich też, dlatego, że uważam, że mamy tutaj takich super fachowców (poważnie), którzy potrafią dużo lepiej komuś doradzić niż ja, który jestem dopiero na starcie swojej przygody i przy nich wiedzę mam na poziomie przedszkolaka. Chcialem wystawić rybkę, którą kupiłem jak była mała, a teraz jak podrosła wydaje mi się, że moje akwarium będzie dla niej za małe. Od taki mój sposób na piękne zwierzaki w nano akwarium. Kupuję mały egzemplarz, a potem sprzedaje ze stratą, tak postanowiłem robić. Dzisiaj, żeby dobić wymagane 50 postów, napisałem prosty komentarz przy zdjęciach z akwarium AF; "piękne ". Nie to, żeby mi się akwa nie podobały, bo są śliczne, ale komentarz też uważam za zbyteczny. Sam jako użytkownik wchodzący na forum co 3 godziny, czasem częściej lecę od góry po działach i patrzę na czas pojawienia się nowego posta od mojej ostatniej wizyty. Taki komentarz jak mój, sprawił tylko, że jakiś forumowicz wchodząc, zobaczył przykładowo ostatni wpis 45min temu, więc poszedł do tematu, żeby zobaczyć "piękne ". No niestety, ale tak to wygląda z mojego punktu widzenia, ale chciałem dobić do 50 postów,  a nie zawsze mam wiedzę, żeby bardziej komuś pomóc. Pozdrawiam i przepraszam za "piękne " :-)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.