Skocz do zawartości

Historia edycji

Szamano

Szamano

Witam serdecznie, 

Dopadł mnie w życiu moment znudzenia akwarystyką... W związku z tym zastanawiam się w jaki cywilizowany sposób rozstać się z akwarium. Może doradzicie mi wiarygodny kanał sprzedaży. Niestety ograniczenia forum nie pozwalają umieścić ogłoszenia na Targowisku. 

Sprzedaję akwarium morskie Reef Master LED firmy Aquael - zestaw zakupiony przeze mnie w 2016 roku. W 105-litrowym zbiorniku dominuje żywa skała, która pełni rolę naturalnej filtracji oraz jest miejscem schronienia dla zwierząt. Wszystkie elementy zestawu sprawne. Dodatkowo oryginalna szafka firmy Aquael przeznaczona do akwarium. W trakcie eksploatacji wymieniona została grzałka na Eheim 100W. Filtracja uzupełniona o Purigen (100 ml) i Siporax (500 ml). Zestaw wyposażony dodatkowo w automatyczną dolewkę oraz zbiornik na wodę RO. Zwierzęta karmione regularnie artemią mrożoną i pokarmem Vitalis. Pojemność akwarium pozwala na dodanie jeszcze kilku zwierząt, w tym koralowce. W razie pytań proszę o kontakt.

 

Osprzęt dodatkowy i akcesoria:

- JVP-101 Pompa cyrkulacyjna 3000l/h

- Refraktometr Blue Treasure w etui salimetr

- Filtr RO3 akwarystyczny 75GPD oraz korpus DI z żywicą

- Zapas soli do akwarium Aquaforest Reef Salt 10kg

- Zapas Purigen absorbent [7230]

Pojemność opakowania: 100 ml

- Testy Salifert

- Czyścik Aqua Medic Mag Float S

- Pompa do dolewki automatycznej Eheim Compact 600

- Dolewka automatyczna AQUA-TREND LEVELAUTOMATIC

- Dodatkowa grzałka Aquael Comfortzone (przydatna do podgrzewania solanki do podmian)

Skała i obsada:

- Żywa skała Pukani - 9 kg

- Krab czerwonogi (Puguristes cadenati)

- Błazenek (Amphiprion ocellaris) - 2 rybki

- Ślimaki Nassarius -2 osobniki

 

Ile, Waszym zdaniem, warty jest rzeczony zestaw?

Odbiór możliwy w Poznaniu.

IMG_5347.JPG

IMG_5319.JPG

IMG_5329.JPG

IMG_5335.JPG

IMG_5336.JPG

Szamano

Szamano

Witam serdecznie, 

Dopadł mnie w życiu moment znudzenia akwarystyką... W związku z tym zastanawiam się w jaki cywilizowany sposób rozstać się z akwarium. Może doradzicie mi wiarygodny kanał sprzedaży. Niestety ograniczenia forum nie pozwalają umieścić ogłoszenia na Targowisku. 

Sprzedaję akwarium morskie Reef Master LED firmy Aquael - zestaw zakupiony przeze mnie w 2016 roku. W 105-litrowym zbiorniku dominuje żywa skała, która pełni rolę naturalnej filtracji oraz jest miejscem schronienia dla zwierząt. Wszystkie elementy zestawu sprawne. Dodatkowo oryginalna szafka firmy Aquael przeznaczona do akwarium. W trakcie eksploatacji wymieniona została grzałka na Eheim 100W. Filtracja uzupełniona o Purigen (100 ml) i Siporax (500 ml). Zestaw wyposażony dodatkowo w automatyczną dolewkę oraz zbiornik na wodę RO. Zwierzęta karmione regularnie artemią mrożoną i pokarmem Vitalis. Pojemność akwarium pozwala na dodanie jeszcze kilku zwierząt, w tym koralowce. W razie pytań proszę o kontakt.

 

Osprzęt dodatkowy i akcesoria:

- JVP-101 Pompa cyrkulacyjna 3000l/h

- Refraktometr Blue Treasure w etui salimetr

- Filtr RO3 akwarystyczny 75GPD oraz korpus DI z żywicą

- Zapas soli do akwarium Aquaforest Reef Salt 10kg

- Zapas Purigen absorbent [7230]

Pojemność opakowania: 100 ml

- Testy Salifert

- Czyścik Aqua Medic Mag Float S

- Pompa do dolewki automatycznej Eheim Compact 600

- Dolewka automatyczna AQUA-TREND LEVELAUTOMATIC

- Dodatkowa grzałka Aquael Comfortzone (przydatna do podgrzewania solanki do podmian)

Skała i obsada:

- Żywa skała Pukani - 9 kg

- Krab czerwonogi (Puguristes cadenati)

- Błazenek (Amphiprion ocellaris) - 2 rybki

- Krewetka (Lysmata amboinensis)

- Rybka babka kopiąca (Valenciennea sexguttata)

- Ślimaki Nassarius -2 osobniki

 

Ile, Waszym zdaniem, warty jest rzeczony zestaw?

Odbiór możliwy w Poznaniu.

IMG_5347.JPG

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.