Skocz do zawartości

Historia edycji

divennn

divennn

Witam :)

Chciałbym poruszyć temat dodawania amoniaku na starcie akwarium 

Niejednokrotnie spotkałem się już w serwisie YouTube z anglojęzycznymi zagranicznymi kanałami o tematyce akwariów morskich pokazujących dodawanie oprócz bakterii nitryfikacyjnych dodatkowego amoniaku na starcie

Prowadzący takie kanały twierdzą że akwaria które dopiero co wystartowali na świeżej wodzie kończą swój "pierwszy" cykl dojrzewania po tygodniu lub nawet po 3 dniach nie marnując 30 dni czy też więcej na czekanie i robili to już niejednokrotnie przyśpieszając cykl dojrzewania właśnie poprzez dodanie amoniaku

Co o tym sądzicie? Może ktoś coś takiego już kiedyś u nas próbował?

Poniżej załączam link do filmiku o który mi między innymi chodzi:

 

divennn

divennn

Witam :)

Chciałbym poruszyć temat dodawania amoniaku na starcie akwarium 

Niejednokrotnie spotkałem się już w serwisie YouTube z anglojęzycznymi zagranicznymi kanałami o tematyce akwariów morskich pokazujących dodawanie oprócz bakterii nitryfikacyjnych dodatkowego amoniaku na starcie

Prowadzący takie kanały twierdzą że akwaria które dopiero co wystartowali na świeżej wodzie kończą swój "pierwszy" cykl dojrzewania po tygodniu lub nawet po 3 dniach nie marnując 30 dni czy też więcej na czekanie i robili to już niejednokrotnie przyśpieszając cykl dojrzewania właśnie poprzez dodanie amoniaku

Co o tym sądzicie? Może ktoś coś takiego już kiedyś u nas próbował?

Poniżej załączam link do filmiku o który mi między innymi chodzi:

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.