Skocz do zawartości

Historia edycji

anney

anney

Przykre to:( ale tak moze byc ze wszystkim.  (Ja kiedys tez miałam kosztowne hobby, jeździłam na torach, ale trzeba było wiedzieć kiedy zza kierownicy wyjsć, bo sa rzeczy ważniejsze  i jesli  ktos nie ma na tyle zdrowego rozsądku, ze ryzykuje swoim bytem dla jakiegokolwiek hobby, to to juz jest nałogiem, z którym sie walczy. Ale każdy podejmuje swoje decyzje i ponosi ich konsekwencje) 

 

Mam ogromna nadzieje, ze ustabilizuje zbiornik tak, ze zwierzęta bedą szczęśliwe i cieszyły nasze oko.

 

plus juz jest jeden na pewno, na zlaczkach hydraulicznych znam sie juz całkiem nieźle  ;) 

Koszta założenia do trgo etapu (bez ryb i korali) sa do przejścia i mniejsze niz zakładałam, czytając forum. 

anney

anney

Przykre to:( ale tak moze byc ze wszystkim. 

 

Mam ogromna nadzieje, ze ustabilizuje zbiornik tak, ze zwierzęta bedą szczęśliwe i cieszyły nasze oko.

 

plus juz jest jeden na pewno, na zlaczkach hydraulicznych znam sie juz całkiem nieźle  ;) 

Koszta założenia do trgo etapu (bez ryb i korali) sa do przejścia i mniejsze niz zakładałam, czytając forum. 

anney

anney

jak Ze wszystkim. 

 

Mam ogromna nadzieje, ze ustabilizuje zbiornik tak, ze zwierzęta bedą szczęśliwe i cieszyły nasze oko.

 

plus juz jest jeden na pewno, na zlaczkach hydraulicznych znam sie juz całkiem nieźle  ;) 

Koszta założenia do trgo etapu (bez ryb i korali) sa do przejścia i mniejsze niz zakładałam, czytając forum. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.