Skocz do zawartości

Historia edycji

Mistral

Mistral

Update:

Minął tydzień odkąd w zbiorniku wylądowało "poważne" życie i wszystko (oprócz Zoa) ma się dobrze. Parametry na dzień dzisiejszy wyglądają następująco:

  • NH3 0
  • NO2 0
  • NO3 < 0.2 mg/L
  • PO4 0
  • Ca 460 mg/L
  • MG 1300 mg/L
  • pH 8.1
  • KH 8.4
  • Zasolenie 1.024
     

Teoretycznie dobrze, ale moje Zoa chciałoby nieco "brudu", bo cały czas nie chce współpracować. Postawiłem sobie za cel, żeby "ożywić" tego korala i wykonałem dzisiaj kąpiel w dipie - z korala wyszedł wieloszczet (?). Kto wie - być może to on był przyczyną tego, że koral się nie otwierał i nie nabrał koloru?

IMG_20190323_121848.thumb.jpg.fe19c4fd4dc5c3a3c4e25c5216307d5e.jpg

Zmieniłem też miejsce w zbiorniku - prąd jest tutaj dużo spokojniejszy. Póki co wszystkie główki zamknięte, ale mam nadzieję, że coś się ruszy.

Mistral

Mistral

Update:

Minął tydzień odkąd w zbiorniku wylądowało "poważne" życie i wszystko (oprócz Zoa) ma się dobrze. Parametry na dzień dzisiejszy wyglądają następująco:

  • NH3 0
  • NO2 0
  • NO3 > 0.2 mg/L
  • PO4 0
  • Ca 460 mg/L
  • MG 1300 mg/L
  • pH 8.1
  • KH 8.4
  • Zasolenie 1.024
     

Teoretycznie dobrze, ale moje Zoa chciało by nieco "brudu", bo cały czas nie chce współpracować. Postawiłem sobie za cel, żeby "ożywić" tego korala i wykonałem dzisiaj kąpiel w dipie - z korala wyszedł wieloszczet (?). Kto wie - być może to on był przyczyną tego, że koral się nie otwierał i nie nabrał koloru?

IMG_20190323_121848.thumb.jpg.fe19c4fd4dc5c3a3c4e25c5216307d5e.jpg

Zmieniłem też miejsce w zbiorniku - prąd jest tutaj dużo spokojniejszy. Póki co wszystkie główki zamknięte, ale mam nadzieję, że coś się ruszy.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.