Skocz do zawartości

Historia edycji

Daniell

Daniell


literówka

Panowie

powiem tak czytałem, czytałem i jeszcze raz czytałem jak również rozmawiałem z ludźmi  w między czasie jak pisaliście posty za które serdecznie dziękuje Wam wszystkim.

Podsumowanie w oparciu o opinie osób które posiadają akwaria długi czas lub prowadzą działalność w ramach akwarystyki morskiej.

I opcja ,,na bogato": ATI  LED-Powermodule 8x80 Watt T5 4x75 Watt LED

II opcja : ATI Sunpower 8x80(ściemniany)

 

Co do firmy Pacific Sun mam mieszane uczucie co do Lamp led (moje prywatne doświadczenie z posiadanych 3x145 W) jeżeli mówimy o koralach  SPS,  korale miękkie i lps ok przy opcji włączenia programu Bali - tylko uprzedzam lampa chyba załącza się koło 10.00 rano i dział chyba do 22.00 (do weryfikacji) więc swoje ciągnie prądu ale też trzeba uczciwie dodać że nie działa na pełnej mocy w trakcie całego cyklu.

Lampy Althea dla osób które by chciały kupić ten model  uprzedzam że dowiedziałem się że przy zbiornikach powyżej 60 cm szerokości lampa 8 x ...W, nie doświetla boków, konstruktywnie ta lampa  jest bardzo wąska.

Lampy T5 Giesemann nikt nie miał z kim rozmawiałem przez telefon jedynie co doczytałem na tym forum że są ładnie  zrobione, ale różnicy w jakości pomiędzy nimi a firmą  Ati nie ma.

Dodatkowo świetlówki Giesmann w lampach Diuna były weryfikowane w hodowli i spełniały role przez 12 miesięcy a Ati  tylko 6 miesięcy nadawały się do użytkowania ale tak jak pisze to tylko opinia osoby która ma hodowle i jednocześnie sprzedaje w swoim sklepie tej marki świetlówki.

 

Jeszcze raz dziękuje Wam wszystkim za poświęcony czas.

Daniell

Daniell

Panowie

powiem tak czytałem, czytałem i jeszcze raz czytałem jak również rozmawiałem z ludźmi  w między czasie jak pisaliście posty za które serdecznie dziękuje Wam wszystkim.

Podsumowanie w oparciu o opinie osób które posiadają akwaria długi czas lub prowadzą działalność w ramach akwarystyki morskiej.

I opcja ,,na bogato": ATI  LED-Powermodule 8x80 Watt T5 4x75 Watt LED

II opcja : ATI Sunpower 8x80(ściemniany)

 

Co do firmy Pacific Sun mam mieszane uczucie co do Lamp led (moje prywatne doświadczenie z posiadanych 3x145 W) jeżeli mówimy o koralach  SPS,  korale miękkie i lps ok przy opcji włączenia programu Bali - tylko uprzedzam lampa chyba załącza się koło 10.00 rano i dział chyba do 22.00 (do weryfikacji) więc swoje ciągnie prądu ale też trzeba uczciwie dodać że działa na pełnej mocy w trakcie całego cyklu.

Lampy Althea dla osób które by chciały kupić ten model  uprzedzam że dowiedziałem się że przy zbiornikach powyżej 60 cm szerokości lampa 8 x ...W, nie doświetla boków, konstruktywnie ta lampa  jest bardzo wąska.

Lampy T5 Giesemann nikt nie miał z kim rozmawiałem przez telefon jedynie co doczytałem na tym forum że są ładnie  zrobione, ale różnicy w jakości pomiędzy nimi a firmą  Ati nie ma.

Dodatkowo świetlówki Giesmann w lampach Diuna były weryfikowane w hodowli i spełniały role przez 12 miesięcy a Ati  tylko 6 miesięcy nadawały się do użytkowania ale tak jak pisze to tylko opinia osoby która ma hodowle i jednocześnie sprzedaje w swoim sklepie tej marki świetlówki.

 

Jeszcze raz dziękuje Wam wszystkim za poświęcony czas.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.