Skocz do zawartości

Historia edycji

Daniell

Daniell

Dwa zdania na temat  zakupu lampy Ati Powermode T5 10x80W na szybko :) 

Wczoraj zamówiłem lampę Ati Powermode 10x80W bo wiele osób które mają naprawdę piękne akwaria polecało mi T5 bo jak chybryda to jednak nie to więc posłuchałem mądrzejszych od siebie kolegów i tak zamówiłem. 

A że sklep gdzie kupiłem daną lampę nie mieli jej na stanie to pożyczyli mi Ati Sunpower T5 8x80W do czasu kiedy moja dojdzie, w między czasie jak czekałem na wydanie lampy tymczasowej to jeszcze raz sobie popatrzyłem na wiszącą hybrydę  i na zwykłą ATI i tak sobie myśle takie drogie g... a różnicy w ogóle nie widać no ale nic wróciłem do domu podłączyłem lampę Ati T5x80W nad moim akwarium nad którym wcześniej wisiało  moje przeklęty Pacific Sun 3x145 SMT i jak podłączyłem tak szybko wybrałem numer  na tel. i poprosiłem o zamianę wcześniej zamówionej lampy Ati 10x80W Powermode na LED-Powermodule 8x80 Watt T5 4x75 Watt LED

 

Żeby było jasne nie kwestionuje w żaden sposób świetlówek T5 pod SPS (sam ich zresztą będę miał 8 szt.) ale potym jak się miało wcześniej nad akwarium ledy to samo T5 jest  jakieś płaskie nawet nie wiem jak to nazwać, po prostu coś nie tak - oczywiście to tylko moje zdanie z którym nie trzeba się zgodzić, jedynie chciałem się tylko z wami podzielić swoimi spostrzeżeniami.

 

Wczoraj też widziałem fajny filmik z akwarium z sps do połowy na led i do  połowy na T5 zrobiony fajnie pokazuje różnice w technologi i odbioru przez ludzkie oko kolorów.

 

https://reefbuilders.com/2018/11/26/the-white-corals-reef-aquarium-display-is-truly-something-to-behold/

 

 

 

Daniell

Daniell

Dwa zdania na temat  zakupu lampy Ati Powermode T5 10x80W na szybko :) 

Wczoraj zamówiłem lampę Ati Powermode 10x80W bo wiele osób które mają naprawdę piękne akwaria polecało mi T5 bo jak chybryda to jednak nie to więc posłuchałem mądrzejszych od siebie kolegów i tak zamówiłem. 

A że sklep gdzie kupiłem daną lampę nie mieli jej na stanie to pożyczyli mi Ati Sunpower T5 8x80W do czasu kiedy moja dojdzie, w między czasie jak czekałem na wydanie lampy tymczasowej to jeszcze raz sobie popatrzyłem na wiszącą hybrydę  i na zwykłą ATI i tak sobie myśle takie drogie g... a różnicy w ogóle nie widać no ale nic wróciłem do domu podłączyłem lampę Ati T5x80W nad moim akwarium nad którym wcześniej wisiało  moje przeklęty Pacific Sun 3x145 SMT i jak podłączyłem tak szybko wybrałem numer  na tel.                    i poprosiłem o zamianę wcześniej zamówionej lampy Ati 10x80W Powermode na LED-Powermodule 8x80 Watt T5 4x75 Watt LED

 

Żeby było jasne nie kwestionuje w żaden sposób świetlówek T5 pod SPS (sam ich zresztą będę miał 8 szt.) ale potym jak się miało wcześniej nad akwarium ledy to samo T5 jest  jakieś płaskie nawet nie wiem jak to nazwać, po prostu coś nie tak - oczywiście to tylko moje zdanie z którym nie trzeba się zgodzić, jedynie chciałem się tylko z wami podzielić swoimi spostrzeżeniami.

 

Wczoraj też widziałem fajny filmik z akwarium z sps do połowy na led i do  połowy na T5 zrobiony fajnie pokazuje różnice w technologi i odbioru przez ludzkie oko kolorów.

 

https://reefbuilders.com/2018/11/26/the-white-corals-reef-aquarium-display-is-truly-something-to-behold/

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.