Skocz do zawartości

Historia edycji

Bishop358

Bishop358

36 minut temu, niwre37 napisał:

nie będę się mądrował

Nie madrujesz sie, kazda opinia jest przydatna

 

36 minut temu, niwre37 napisał:

u siebie mam na moje oko niewykrywalne no3 i po4 a miekasy rosną aż milo w tym tez briareum ,moim zdaniem teza o tym ze miękkie lubią "bagienko" jest wysoce przesadzony.

kh mam na poziomie około 7 ,wszystko żyje i nie grymasi .

Skoro tak to trzeba bedzie skupic sie na obnizeniu KH. Nie bedzie to latwe ze wzgledu na sol no ale wkoncu sam sobie taka wybralem wiec pretensje moge miec jedynie do siebie. Dokupienie koralowcow zwiekszy konsumpcje KH dzieki ktoremu moze uda mi sie utrzymac je na nizszym poziomie (no chyba ze sie myle to mnie poprawcie).

 

Co do glownego tematu - nie mam pompy dozujacej wiec niemozliwe jest lac wszystko od reki kilka razy dziennie dlatego jezeli ktos by mi powiedzial jakie moga byc dopuszczalne spadki KH,Ca Mg na dobe dla SPS-ow to bylbym bardzo wdzieczny.

Bishop358

Bishop358

24 minuty temu, niwre37 napisał:

nie będę się mądrował

Nie madrujesz sie, kazda opinia jest przydatna

 

25 minut temu, niwre37 napisał:

u siebie mam na moje oko niewykrywalne no3 i po4 a miekasy rosną aż milo w tym tez briareum ,moim zdaniem teza o tym ze miękkie lubią "bagienko" jest wysoce przesadzony.

kh mam na poziomie około 7 ,wszystko żyje i nie grymasi .

Skoro tak to trzeba bedzie skupic sie na obnizeniu KH. Nie bedzie to latwe ze wzgledu na sol no ale wkoncu sam sobie taka wybralem wiec pretensje moge miec jedynie do siebie. Dokupienie koralowcow zwiekszy konsumpcje KH dzieki ktoremu moze uda mi sie utrzymac je na nizszym poziomie (no chyba ze sie myle to mnie poprawcie).

 

Co do glownego tematu - nie mam pompy dozujacej wiec ciezko lac mi wszystko od reki kilka razy dziennie dlatego jezeli ktos by mi powiedzial jakie moga byc dopuszczalne spadki KH,Ca Mg na dobe dla SPS-ow to bylbym bardzo wdzieczny.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.