Skocz do zawartości

Historia edycji

Qłko

Qłko

a dawno kupiłeś?

moczenie w czosnku nie zaszkodzi, ospa (typowa) to nie jest, przy pierwszym zdjęciu przez chwile trochę się wystraszyłem ale nie musi to  być nic złego

Niko235 pewnie ma racje.

nie wiem czy jest wątek o Twoim  akwa (wielkość / dotychczasowa obsada) - to może mieć znaczenie + to w jakich warunkach ryba pływała wcześniej i jak ją aklimatyzowałeś.

nigdy nie miałem z xanthurum takiego kłopotu; jak je i pływa (płetwy całe)  to urozmaicona dieta i do przodu,

nie pamiętam w tej chwili ale sprawdź preferencje stosunek mięcha do glonów żeby jej  tych ostatnich nie zabrakło;

powodzenia

ps. ta pływała w za małych 300L (foty 2012 i 2009r.)

 

xanthurum2.JPG

xanthurum.JPG

Qłko

Qłko

a dawno kupiłeś?

moczenie w czosnku nie zaszkodzi, ospa (typowa) to nie jest, przy pierwszym zdjęciu przez chwile trochę się wystraszyłem ale nie musi to  być nic złego

Niko235 pewnie ma racje.

nie wiem czy jest wątek o Twoim  akwa (wielkość / dotychczasowa obsada) - to może mieć znaczenie + to w jakich warunkach ryba pływała wcześniej i jak ją aklimatyzowałeś.

nigdy nie miałem z xanthurum takiego kłopotu; jak je i pływa (płetwy całe)  to urozmaicona dieta i do przodu,

nie pamiętam w tej chwili ale sprawdź preferencje stosunek mięcha do glonów żeby jej  tych ostatnich nie zabrakło;

powodzenia

ps. ta pływała w za małych 300L (foty 2009 i 2012r.)

 

xanthurum2.JPG

xanthurum.JPG

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.