Skocz do zawartości
malizna2009

Aquaforest calcium- pomyłka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przez przypadek zagapienie się dzisiaj do aquaforest calcium i strong A dodałem strong K. Czy mogę tak zostawić? Czy do magnezu z reef mineral salt dodac strong B? Czy moze miec to jakieś negatywne skutki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam się ale weź to wyrzuć i zrób porządnie , po cholerę kusić los  a milionów to nie kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, wolan91 napisał:

nie znam się ale weź to wyrzuć i zrób porządnie , po cholerę kusić los  a milionów to nie kosztuje

Nie tego typu odpowiedzi oczekiwałem. Biorę pod uwagę wylanie i ponowne zmiksowanie ale raczej chciałbym uzyskać odpowiedź czy ta mikstura mogla zajsc w jakąś nieporzadana reakcję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, będziesz pionierem z serii zrobiłem źle, ale i tak sprawdzę czy mi akwarium nie wybuchnie :czapkizgłów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, boo12 napisał:

Sprawdź, będziesz pionierem z serii zrobiłem źle, ale i tak sprawdzę czy mi akwarium nie wybuchnie :czapkizgłów:)

Właśnie się zabieram do dozowania. Dziękuję. Jeśli trzeba to wyśle fotorelację;). A tak powaznie aquaforest sie wypowiedział w tym temacie i twierdzą ze mozna stosować w takiej konfiguracji. Temat do zamknięcia, bo odpowiedź uzyskałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.