Skocz do zawartości

Historia edycji

Barwis20

Barwis20

No i tu już jakaś sensowna odpowiedz :) wiadomo każde akwa jest inne i kazdy wykańcza jak chce i czym chce. Dziękuje pięknie za odpowiedz :) a możesz mi powiedzieć co masz za odpieniacz? Pełna nazwa i moc czy co tam jest potrzebne? Ogólnie mógłbyś, jeżeli to nie problem zrobić rozpiskę sprzętu jaki masz? Nie mówię ze chce robić kopie twojego akwa tylko chciałbym wiedzieć jakie parametry powinien mieć sprzęt do akwa tych wymiarów :) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :) 

3 godziny temu, BourbonKid napisał:

Mam  akwarium właśnie w takich samych wymiarach.

Otwory 32/32/25 komin mam na lewej ściance ale to zależy jak je ustawisz.

Sump mam 80/40/40, w nim odpieniacz, refugium z dsb ale każdy ma inny pomysł na filtrację.

Skałę dałem 20kg suchej a reszta z mojego mniejszego akwarium.

 

 

 

Barwis20

Barwis20

No i tu już jakaś sensowna odpowiedz :) wiadomo każde akwa jest inne i kazdy wykańcza jak chce i czym chce. Dziękuje pięknie za odpowiedz :) a możesz mi powiedzieć co masz za odpieniacz? Pełna nazwa i moc czy co tam jest potrzebne? Ogólnie mógłbyś, jeżeli to nie problem zrobić rozpiskę sprzętu jaki masz? Nie mówię ze chce robić kopie twojego akwa tylko chciałbym wiedzieć jakie parametry powinien mieć sprzęt do akwa tych wymiarów :) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :) 

3 godziny temu, BourbonKid napisał:

Mam  akwarium właśnie w takich samych wymiarach.

Otwory 32/32/25 komin mam na lewej ściance ale to zależy jak je ustawisz.

Sump mam 80/40/40, w nim odpieniacz, refugium z dsb ale każdy ma inny pomysł na filtrację.

Skałę dałem 20kg suchej a reszta z mojego mniejszego akwarium.

 

 

No i tu już jakaś sensowna odpowiedz :) wiadomo każde akwa jest inne i kazdy wykańcza jak chce i czym chce. Dziękuje pięknie za odpowiedz :) a możesz mi powiedzieć co masz za odpieniacz? Pełna nazwa i moc czy co tam jest potrzebne? Ogólnie mógłbyś, jeżeli to nie problem zrobić rozpiskę sprzętu jaki masz? Nie mówię ze chce robić kopie twojego akwa tylko chciałbym wiedzieć jakie parametry powinien mieć sprzęt do akwa tych wymiarów :) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.