Skocz do zawartości

Historia edycji

tedeus63

tedeus63

podaj parametry, znajdz przyczynę a nie zaraz ładować chemię. tak na szybko to sciagnij cyjano ile sie da  , wyłącz oswietlenie w akwa  na 2-3 doby . przyciemnij szyby by zadne swiatło nie dostawało sie do akwa.  

przydałoby się jakies zdjęcie akwa. .

ja tez walczę z cyjano od zmiany oswietlenia około miesiąca  , miałem  wysokie no3 tzn około 25  . teraz od tygodnia leje wódę 8 kropel na 450l obiegu . i widzę ze pomału cyjano odchodzi . no3 spada.

bez nerwowych ruchów  :)

 

tedeus63

tedeus63

podaj parametry, znajdz przyczynę a nie zaraz ładować chemię. tak na szybko to sciagnij cyjano ile sie da  , wyłącz oswietlenie w akwa  na 2-3 doby . przyciemnij szyby by zadne swiatło nie dostawało sie do akwa.  

przydałoby się jakies zdjęcie akwa. .

ja tez walczę z cyjano od zmiany oswietlenia około miesiąca  , miałem  wysokie no3 tzn około 25  . teraz od tygodnia leje wódę 8 kropel na 450l obiegu . i widzę ze pomału cyjano odchodzi . no3 spada.

 

tedeus63

tedeus63

podaj parametry, znajdz przyczynę a nie zaraz ładować chemię. tak na szybko to sciagnij cyjano ile sie da  , wyłącz oswietlenie w akwa  na 2-3 doby . przyciemnij szyby by zadne swiatło nie dostawało sie do akwa.  

przydałoby się jakies zdjęcie akwa. .

ja tez walczę z cyjano od zmiany oswietlenia , miałem  wysokie no3 tzn około 25  . teraz od tygodnia leje wódę 8 kropel na 450l obiegu . i widzę ze pomału cyjano odchodzi .

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.