Skocz do zawartości

Historia edycji

berklej

berklej

8 godzin temu, Jacek56 napisał:

Ciekawe spostrzeżenie, możesz podać jakieś przykłady?

Luft ma rację, ja jeszcze dodam od siebie, że skała ożywiona w akwarium niczym nie różni się od tej „żywej” z oceanu. 

Przez dwadzieścia lat z morszczyzną mogę podać dziesiątki przykładów :)

Zgodzę się ze "sucha skała" po pewnym czasie może być jak żywa skała. Jest tylko jeden mały szczegół że musi to być porządna sucha skała nie tuf wapienny, nie sztuczne podroby lub inne twory wymyślone jako zamienniki.

Co do niechcianych pasażerów macie oczywiście racje, że w żywej zwłaszcza prosto z frachtu jest tego bardzo dużo. Przy odpowiednim przygotowaniu można się tego jednak pozbyć. Gorszą sprawą są jednak wszystkie niechciane organizmy jakie niedoświadczony akwarysta przynosi sobie do akwarium z koralami lub rybami. 

Chętnie poznam miejsce gdzie można kupić prawdziwą suchą skałę taką która po czasie stanie się żywa.

berklej

berklej

7 godzin temu, Jacek56 napisał:

Ciekawe spostrzeżenie, możesz podać jakieś przykłady?

Luft ma rację, ja jeszcze dodam od siebie, że skała ożywiona w akwarium niczym nie różni się od tej „żywej” z oceanu. 

Przez dwadzieścia lat z morszczyzną mogę podać dziesiątki przykładów :)

Zgodzę się ze "sucha skała" po pewnym czasie może być jak żywa skała. Jest tylko jeden mały szczegół że musi to być porządna sucha skała nie tuf wapienny, nie sztuczne podroby lub inne twory wymyślone jako zamienniki.

Co do niechcianych pasażerów macie oczywiście racje, że w żywej zwłaszcza prosto z frachtu jest tego bardzo dużo. Przy odpowiednim przygotowaniu można się tego jednak pozbyć. Gorszą sprawą są jednak wszystkie niechciane organizmy jakie niedoświadczony akwarysta przynosi sobie do akwarium z koralami lub rybami. 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.