Skocz do zawartości

Historia edycji

_Artur_

_Artur_

Mam 4 lata lampy Maxspect Razor. Wszystko mi rośnie - miękkie, LPS i proste SPS. Z SPS mam głównie montipory i seriatopory. Jedyna acropora której posiadaczem stałem się przypadkiem jakieś 3 lata temu, również rośnie, ale dość wolno. W czasie tych paru lat niektóre euphyllie powiększyły się z 2-3 główek do 20-30. Największa seriatopora ma wielkość około 20x20x20cm, a wyrosła taka z 5cm szczepki. Moim zdaniem to nieźle szczególnie, że popełniłem masę błędów ucząć się prowadzić akwarium.

Na próbę zamierzam dołożyć po jednej świetlówce T5 na połowę akwarium (lewa strona 80w i prawa strona 80w), aby zobaczyć czy będzie różnica. 

Moje akwarium można zobaczyć na poniższym filmie. Czy efekt jak na same LEDy jest ok? Niech każdy oceni sam.

 

_Artur_

_Artur_

Mam 4 lata lampy Maxspect Razor. Wszystko mi rośnie - miękkie, LPS i proste SPS. Z SPS mam głównie montipory i seriatopory. Jedyna acropora której posiadaczem stałem się przypadkiem jakieś 3 lata temu, również rośnie, ale dość wolno. W czasie tych paru lat niektóre euphyllie powiększyły się z 2-3 główek do 20-30. Moim zdaniem to nieźle szczególnie, że popełniłem masę błędów ucząć się prowadzić akwarium.

Na próbę zamierzam dołożyć po jednej świetlówce T5 na połowę akwarium (lewa strona 80w i prawa strona 80w), aby zobaczyć czy będzie różnica. 

Moje akwarium można zobaczyć na poniższym filmie. Czy efekt jak na same LEDy jest ok? Niech każdy oceni sam.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.