Skocz do zawartości

Historia edycji

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam mam dylemat w sprawie filtracji. Wiadomo 3 najczęściej wybierane sump panel albo kaskada. Najbliżej mi do kaskady bo mam tylko 74 l a na większe na razie nie chce się pchac. Doświadczenie nie jednych z was podpowie czy kaskada ewentualnie dwie ( druga na absorbery) i podmiany poradzi sobie z takim litrazem. Drugi panel jest w kolejce jeśli będzie trzeba to wezmę trochę miejsca z akwa ale wolałbym nie a ostatni sump. Jedyny największy minus to że nie mam otworów na niego bo to slodkie było a jeśli z tym litrazem poradzi sobie coś z pozycji 1-2 to wolałbym zacząć właśnie tak. Akwarium 60x35x35 a planowana obsada to miękkie lps jak na razie z korali może później jakieś sps na górę ale może i jeśli tak to dużo później a z ryb to blazny i jakaś ekipa czyszcząca na pewno a czy coś jeszcze to zależy czy coś wejdzie tam 

Guban88ok3m

Guban88ok3m

Witam mam dylemat w sprawie filtracji. Wiadomo 3 najczęściej wybierane sumo panel albo kaskada. Najbliżej mi do kaskady bo mam tylko 74 l a na większe na razie nie chce się pchac. Doświadczenie nie jednych z was podpowie czy kaskada ewentualnie dwie ( druga na absorbery) i podmiany poradzi sobie z takim litrazem. Drugi panel jest w kolejce jeśli będzie trzeba to wezmę trochę miejsca z akwa ale wolałbym nie a ostatni sump. Jedyny największy minus to że nie mam otworów na niego bo to slodkie było a jeśli z tym litrazem poradzi sobie coś z pozycji 1-2 to wolałbym zacząć właśnie tak.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.