Skocz do zawartości

Historia edycji

Tomek92

Tomek92

Posiadam sirius nano 27w akwarium 40x35x40 kupiłem ponieważ spaliłem chinkę https://pl.aliexpress.com/item/27-w-Pe-ne-Spektrum-Clip-on-LED-Akwarium-Kaptur-O-wietlenie-dla-Saltwater-Reef-Marine/ (zalałem wodą przy podmianie) i podziele się swoją opinia. Wszyscy chwalą lampy sirius nano, nie żebym był przeciwnikiem czy coś ale to było jakieś 200 zł wyrzucone w błoto bo lampa kosztowała mnie 350zł a po rozebraniu jej (modyfikowałem ją bo efekt wizualny dla oczu mi się w ogóle nie podoba.) okazało się że materiał na jej złożenie to koszt w granicach ~100zł+robocizna 50 to niech by ją wystawił za 150. W porównaniu do chinki którą miałem nie umywa się, dlaczego?

-brak sterowania kanałami

-2razy wyższy koszt

-nie podoba mi się światło jakie daje w porównaniu do tej taniej chinki

Przykro mi że niektórzy będą niezadowoleni z tego postu ale takie są fakty.

Tomek92

Tomek92

Posiadam sirius nano 27w akwarium 40x35x40 kupiłem ponieważ spaliłem chinkę https://pl.aliexpress.com/item/27-w-Pe-ne-Spektrum-Clip-on-LED-Akwarium-Kaptur-O-wietlenie-dla-Saltwater-Reef-Marine/ (zalałem wodą przy podmianie) i podziele się swoją opinia. Wszyscy chwalą lampy sirius nano, nie żebym był przeciwnikiem czy coś ale to było jakieś 200 zł wyrzucone w błoto bo lampa kosztowała mnie 350zł a po rozebraniu jej (modyfikowałem ją bo efekt wizualny dla oczu mi się w ogóle nie podoba.) okazało się że materiał na jej złożenie to koszt w granicach ~100zł+robocizna 50 to niech by ją wystawił za 150. W porównaniu do chinki którą miałem nie umywa się, dlaczego?

-brak sterowania kanałami

-2razy wyższy koszt

-nie podoba mi się światło jakie daje

Przykro mi że niektórzy będą niezadowoleni z tego postu ale takie są fakty.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.