Skocz do zawartości

Historia edycji

karpik

karpik

21 godzin temu, edd90 napisał:

Podziwiam, nie chciałoby mi się latać z banieczkami. Pomijając pewność parametrów i opłacalność. Jak dla mnie filtr w domu to wygoda, a i przy większym baniaku masz już parę zł do przodu że względu na brak konieczności kupowania sprzętu dodatkowego.

Prowadzę akwarium o litrażu prawie 10 razy większym niż ten w temacie i powiem Ci, że nie będę miał filtra, bo najzwyczajniej nie mam miejsca na niego i z racji zawodu nie mam czasu jego pilnować(często podróżuję). Prowadzę akwarium bez podmian, do tego mam pokrywę, także nie dolewam więcej jak 5l w tygodniu. Fakt, że w moim przypadku przepłacam deczko, ale coś za coś. A wracając do tematu, to tak jak ktoś wyżej obliczył i przeliczając na złotówki, to za koszt zakupu filtra kolega ma wody ze sklepu na kilka lat, a czytając temat od początku, to żona nie jest zbytnio zadowolona z nowego hobby więc też będzie bardziej zadowolona, gdy mniej gratostwa po szafkach będzie się walało;p

karpik

karpik

21 godzin temu, edd90 napisał:

Podziwiam, nie chciałoby mi się latać z banieczkami. Pomijając pewność parametrów i opłacalność. Jak dla mnie filtr w domu to wygoda, a i przy większym baniaku masz już parę zł do przodu że względu na brak konieczności kupowania sprzętu dodatkowego.

Prowadzę akwarium o litrażu prawie 10 razy większym niż ten w temacie i powiem Ci, że nie będę miał filtra, bo najzwyczajniej nie mam miejsca na niego i z racji zawodu nie mam czasu jego pilnować(często podróżuję). Prowadzę akwarium bez podmian, do tego mam pokrywę, także nie dolewam więcej jak 5l w tygodniu. A wracając do tematu, to tak jak ktoś wyżej obliczył i przeliczając na złotówki, to za koszt zakupu filtra kolega ma wody ze sklepu na kilka lat, a czytając temat od początku, to żona nie jest zbytnio zadowolona z nowego hobby więc też będzie bardziej zadowolona, gdy mniej gratostwa po szafkach będzie się walało;p

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.