Skocz do zawartości

Historia edycji

Alfik1980

Alfik1980

1 godzinę temu, Nik@ napisał:

Ja poproszę ekonomiczny ;)

Tak się zastanawiam bo poza mną sami panowie prosili o jedynki... A nie moglibyście sie zgadac ze soba spać razem w dwojkach? :D

Myślę,że to tylko kwestia dogadania . Co do pokoi zarezerwowałem 8 dwójek i 6 jedynek, no chyba że coś się zmieni. 

Niestety nie wszyscy się wpisują na listę i jest to trochę przeszkadzające w organizacji.

Proszę o aktualizację listy w razie co można coś jeszcze zmienić, choć już nie za dużo.

Mamy pokoje, obiad dwudaniowy w sobotę ( jest możliwość dań jarskich) , grill w piątek, salę na sobotę do pogadania z barem ( kto był to wie o co chodzi), darmowy parking.

Co do busa dla łodziaków to chyba nie wypali ,bo jest nas za mało, ale na dwa auta się zabierzemy. :)

Nik@ myślę,że chłopy się dogadają i wezmą dwójki, przecież wiadomo,że impreza nie kończy się przy grillu. ;)

Przypominam ,że po podaniu konta trzeba dokonać wpłaty do 18.03.2019 roku. Dla mnie niech spłynie od was tylko informacja ,że wpłata dokonana. Wystarczy na liście zaznaczyć zrobione.

1. Alfik1980 +1 (2.G )

2. chwiałek  + maqp  (2.G )

3. Kiflu +@krzlew (2.G )

4. Adamo 79  +1(2.G )

5. JUKOS +1(2.G )

6. AnT (1,G) ekonomiczny

 7.  klocek (2.G )

8. Nik@ (1) ekonomiczny

9. Tomol+ Roman.P(2.G )

 10. argento +1 (2.G )

11.Inmar - (1,G)

12. siwus92222 (1,G)

13. VDR (1,G)

14. RafalSmolik (G , 1 doba)

15. zielony mintaj (1,G)

15. Garden + Ela + piątka bimbru (G)

Alfik1980

Alfik1980

1 godzinę temu, Nik@ napisał:

Ja poproszę ekonomiczny ;)

Tak się zastanawiam bo poza mną sami panowie prosili o jedynki... A nie moglibyście sie zgadac ze soba spać razem w dwojkach? :D

Myślę,że to tylko kwestia dogadania . Co do pokoi zarezerwowałem 8 dwójek i 6 jedynek, no chyba że coś się zmieni. 

Niestety nie wszyscy się wpisują na listę i jest to trochę przeszkadzające w organizacji.

Proszę o aktualizację listy w razie co można coś jeszcze zmienić, choć już nie za dużo.

Mamy pokoje, obiad dwudaniowy w sobotę ( jest możliwość dań jarskich) , grill w piątek, salę na sobotę do pogadania z barem ( kto był to wie o co chodzi), darmowy parking.

Co do busa dla łodziaków to chyba nie wypali ,bo jest nas za mało, ale na dwa auta się zabierzemy. :)

Nik@ myślę,że chłopy się dogadają i wezmą dwójki, przecież wiadomo,że impreza nie kończy się przy grillu. ;)

Przypominam ,że po podaniu konta trzeba dokonać wpłaty do 18.03.2019 roku. Dla mnie niech spłynie od was tylko informacja ,że wpłata dokonana. Wystarczy na liście zaznaczyć zrobione.

1. Alfik1980 +1 (2 )

2. chwiałek  + maqp  (2)

3. Kiflu +@krzlew (2)

4. Adamo 79  +1( 2 )

5. JUKOS +1 (2 )

6. AnT (1)  (G) ekonomiczny

 7.  klocek (2)

8. Nik@ (1) ekonomiczny

9. Tomol+ Roman.P (2 )

 10. argento +1 (2)

11.Inmar - będę sam,2 doby

12. siwus92222 ( 1 )

13. VDR (1)

14. RafalSmolik (G , 1 doba)

15. zielony mintaj (1)

15. Garden + Ela + piątka bimbru (G)

Alfik1980

Alfik1980

11 minut temu, Nik@ napisał:

Ja poproszę ekonomiczny ;)

Tak się zastanawiam bo poza mną sami panowie prosili o jedynki... A nie moglibyście sie zgadac ze soba spać razem w dwojkach? :D

Myślę,że to tylko kwestia dogadania . Co do pokoi zarezerwowałem 8 dwójek i 6 jedynek, no chyba że coś się zmieni. 

Niestety nie wszyscy się wpisują na listę i jest to trochę przeszkadzające w organizacji.

Proszę o aktualizację listy w razie co można coś jeszcze zmienić, choć już nie za dużo.

Mamy pokoje, obiad dwudaniowy w sobotę ( jest możliwość dań jarskich) , grill w piątek, salę na sobotę do pogadania z barem ( kto był to wie o co chodzi), darmowy parking.

Co do busa dla łodziaków to chyba nie wypali ,bo jest nas za mało, ale na dwa auta się zabierzemy. :)

Nik@ myślę,że chłopy się dogadają i wezmą dwójki, przecież wiadomo,że impreza nie kończy się przy grillu. ;)

Przypominam ,że po podaniu konta trzeba dokonać wpłaty do 18.03.2019 roku. Dla mnie niech spłynie od was tylko informacja ,że wpłata dokonana. Wystarczy na liście zaznaczyć zrobione.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.