Skocz do zawartości

Historia edycji

_Artur_

_Artur_

3 minuty temu, SU1 napisał:

A skąd wiesz że to nie problem parametrów . Jaką masz pewność .To jak często spotykane na forum zwalanie za sól ,przy czym jeden na tej samej ma super osiągnięcia a inny pisze że to do niczego się nie nadaje  .

Ba nawet zmiana na inną i nagły booom to nie koniecznie sól , ktos nawet nie zdaję sobie sprawy że mogło cos się zmienić w zbiorniku . 

Parę miesięcy temu wyrównałem parametry wcześniej robiąc ICP-OES Tritona. Przyrosty nieco lepsze, ale i tak wolne. Ogólnie akwa prowadzę pod LPSy więc pewnie jakiś spec od acr coś by wymyślił aby rosły lepiej. Mówię o swoich doświadczeniach. Jakiś tydzień temu dorzuciłem - jak mi powiedziano - proste acry - niebieską i zieloną. Będę je obserwował ;) Aczkolwiek dzisiaj odpaliłem też linię świetówek T5 dla testu więc wynik raczej będzie inny niż na samych ledach.

_Artur_

_Artur_

Teraz, SU1 napisał:

A skąd wiesz że to nie problem parametrów . Jaką masz pewność .To jak często spotykane na forum zwalanie za sól ,przy czym jeden na tej samej ma super osiągnięcia a inny pisze że to do niczego się nie nadaje  .

Ba nawet zmiana na inną i nagły booom to nie koniecznie sól , ktos nawet nie zdaję sobie sprawy że mogło cos się zmienić w zbiorniku . 

Parę miesięcy temu wyrównałem parametry wcześniej robiąc ICP-OES Tritona. Przyrosty nieco lepsze, ale i tak wolne. Ogólnie akwa prowadzę pod LPSy więc pewnie jakiś spec od acr coś by wymyślił aby rosły lepiej. Mówię o swoich doświadczeniach. Jakiś tydzień temu dorzuciłem - jak mi powiedziano - proste acry - niebieską i zieloną. Będę je obserwował ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.