Skocz do zawartości

Historia edycji

J@K

J@K

Ogólnie to za mało zasalałem i parametry były za niskie (żle refraktometr był skalibrowany). Korale zaczęły marnieć. Szczególnie euphylie i caulastrea. Kurczyły się i słabo pompowały. Xenia to wyglądała jak kupa g..... (zresztą i teraz nie jest za ładna ale już przynajmniej jest różowa hehe). Caulastrea to już prawe z trzonków zlazła. Pomału podniosłem zasolenie do 1.025 i od razu odżyło całe towarzystwo. Cotygodniowe podmiany oraz  Seachem Reef Pack Fundamentals 1 raz w tygodniu robią robotę. Jest lepiej, DUŻOOOOO LEPIEJ :) No i niestety nie obeszło się bez strat. Poleciała Pseudogorgonia. Zostały tylko małe szczepeczki, takie małe gałązeczki obok discosomy sobie żyją.

J@K

J@K

Ogólnie to za mało zasalałem i parametry były za niskie (żle refraktometr był skalibrowany). Korale zaczęły marnieć. Szczególnie euphylie i caulastrea. Kurczyły się i słabo pompowały. Xenia to wyglądała jak kupa g..... (zresztą i teraz nie jest za ładna ale już przynajmniej jest różowa hehe). Caulastrea to już prawe z trzonków zlazła. Pomału podniosłem zasolenie do 1.025 i od razu odżyło całe towarzystwo. Cotygodniowe podmiany oraz  Seachem Reef Pack Fundamentals 1 raz w tygodniu robią robotę. Jest lepiej, DUŻOOOOO LEPIEJ :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.