Skocz do zawartości

Historia edycji

hajtaler

hajtaler

2 hours ago, anx said:

Może miernik zasolenia przekłamuje? Miałam podobną sytuację i okazało się, że mój salimetr zaniża zasolenie o 2-3. 

Jeżeli chodzi o grzałkę Easy Heater to miałam i w krótkim czasie pękła - śmierdziało spalonym plastikiem w całym pokoju, potem poczytałam i rzeczywiście akwaryści na forum też o tym pisali. Także z własnego doświadczenia odradzam jej używanie. Teraz używam grzałki Jager.

grzałkę sprawdziłem jest cala, test zakupiłem na Cu i ammonia, oba wyniki   0, wiec to nie miedz i nie ammonia, bylem w tym sklepie co kupowałem te ślimaki i kraby  mówili ze miedz na pewno nie bo padły by tez korale

hajtaler

hajtaler

2 hours ago, anx said:

Może miernik zasolenia przekłamuje? Miałam podobną sytuację i okazało się, że mój salimetr zaniża zasolenie o 2-3. 

Jeżeli chodzi o grzałkę Easy Heater to miałam i w krótkim czasie pękła - śmierdziało spalonym plastikiem w całym pokoju, potem poczytałam i rzeczywiście akwaryści na forum też o tym pisali. Także z własnego doświadczenia odradzam jej używanie. Teraz używam grzałki Jager.

grzałkę sprawdziłem jest cala, test zakupiłem na Cu  wynik 0, wiec to nie miedz, bylem w tym sklepie co kupowałem te ślimaki i kraby  mówili ze miedz na pewno nie bo padły by tez korale

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.