Skocz do zawartości
ppatryk1002

Proszę o identyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Na żywej skale pojawiły się takie włoski, co to może być?

 

38794baa6fcbce05315f1b086ba712bf.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe ze sa to zaczątki jakiś glonów 


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możliwe ze sa to zaczątki jakiś glonów 

Ale tych złych czy tych lepszych? A jeszcze jakbyś mógł to powiec te takie plamy brązowe to dino czy cyjano?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z tego zdjęcia (niestety jest kiepskie) mogę tylko tyle powiedzieć ,to coś jest za male by stwierdzić czy dobre czy złe . 


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja z tego zdjęcia (niestety jest kiepskie) mogę tylko tyle powiedzieć ,to coś jest za male by stwierdzić czy dobre czy złe . 

00a825aebc74e041c45f9961c948b8f5.jpgfaad1cba9e01e2c9fa1560a7800aab4e.jpg

 

Dodam, że po skale żywej przy tych glonach biegają jakieś małe stworzonka, nie zrobię zdjęcia, bo są za małe, ledwo je widać, co to może być?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę :) można ? ...niestety nie umiem zidentyfikować tego glona ,dla mnie jest za mały poczekaj kilka tyg.to wtedy zobaczymy,chyba ze ktoś z forum już miał u siebie takie coś to pomoże.Czasami ciężko jest zidentyfikować dorosłą kolonie glonów  ,

obserwuj czy się rozrasta i jak szybko  a po drugie zadaj sobie pytanie czy w ogóle chcesz mieć w akwarium jakiekolwiek glony,czy to dobre czy złe?Jeśli nie zamierzasz ich tam hodować to od razu to usuń dopóki jest male .


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no proszę [emoji4] można ? ...niestety nie umiem zidentyfikować tego glona ,dla mnie jest za mały poczekaj kilka tyg.to wtedy zobaczymy,chyba ze ktoś z forum już miał u siebie takie coś to pomoże.Czasami ciężko jest zidentyfikować dorosłą kolonie glonów  ,

obserwuj czy się rozrasta i jak szybko  a po drugie zadaj sobie pytanie czy w ogóle chcesz mieć w akwarium jakiekolwiek glony,czy to dobre czy złe?Jeśli nie zamierzasz ich tam hodować to od razu to usuń dopóki jest male .

Ok, rozumiem, dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.